Pasveikinti naujagimių sulaukę ukmergiškiai

Gruodžio 6-ąją Ukmergės rajono savivaldybėje įteikti naujagimio kraiteliai lapkričio mėnesį gimusiems mažiesiems ukmergiškiams. Taip pat buvo pasveikinti ir keturi spalį pasaulį išvydę naujagimiai.

Literatūrinė Vlado Šlaito premija įteikta poetei Jurgitai Jasponytei

Šiemet sukanka 20 metų, kai 1999-aisiais Ukmergėje įsteigta Literatūrinė Vlado Šlaito premija. Per šį dvidešimtmetį premija buvo įteikta ir iš Ukmergės krašto kilusiems, ir kitų regionų bei kitose šalyse gyvenantiems kūrėjams. Vis tik premijos priešistorė daug senesnė – Ukmergės literatūrinė premija, skirta apdovanoti geriausio literatūros kūrinio autorių, šio krašto šviesuolių iniciatyva buvo įsteigta dar 1937 metais. Nors istorijos posūkiai nutraukė premijos gyvavimą, tačiau atgimusi ji nenutrūkstamai teikiama jau du dešimtmečius taip puoselėjant kraštiečio poeto Vlado Šlaito vardą, garsinant Ukmergę, skatinat poetus už jų kūrybą.

Darbai verda toliau rekonstruojamoje Vasario 16-osios gatvėje ir jos prieigose

Toliau tęsiami Vasario 16-osios gatvės ir šalia jos esančių erdvių atnaujinimo darbai. A. Smetonos, Vasario 16-osios gatvių ir skvero šalia Klaipėdos gatvės, Ukmergės mieste rekonstravimo projekto darbus vykdanti bendrovė „Ukmergės keliai“ šiomis dienomis ėmėsi medžių šalinimo darbų skvere šalia Klaipėdos gatvės. 

Susitiko su policijos pareigūnais

Gruodžio 5 dieną Ukmergės rajono savivaldybės vadovai susitiko su  Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Ukmergės rajono policijos komisariato (RPK) pareigūnais ir aptarė pastarojo mėnesio aktualijas rajone, aiškinosi apie galimus iškilusių problemų sprendimo būdus, saugesnės aplinkos kūrimo galimybes.

Startuoja mažoji renovacija: priimamos paraiškos šilumos punktų ir šildymo sistemų modernizavimui

Būsto energijos taupymo agentūra (BETA) paskelbė kvietimą teikti paraiškas mažajai renovacijai. Nuo š. m. lapkričio 21 d. BETA priima paraiškas daugiabučių namų vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų modernizavimui.

Susitiko su seniūnais, seniūnaičiais ir bendruomenių pirmininkais

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas ir administracijos direktorius Darius Varnas gruodžio 4-ąją visus rajono seniūnus, seniūnaičius ir bendruomenių pirmininkus pakvietė pasikalbėti bei padiskutuoti aktualiais klausimais.

Po rekonstrukcijos neatpažįstamai pasikeis Ukmergės miesto centras

Ukmergės rajono savivaldybės administracija įgyvendina Europos regioninės plėtros fondo lėšomis finansuojamą projektą „Ukmergės miesto centro viešųjų erdvių infrastruktūros sutvarkymas I etapas: Kęstučio aikštės, Draugystės skvero ir Pilies parko su prieigomis įrengimas“.

Artėja stebuklingas metas

Artėjant stebuklingam metui, kai danguje matysime rogėmis važinėjantį ir vaikučiams dovanas vežantį Kalėdų senelį, belaukdami kvepiančios eglutės su dovanomis po ja, įvairiais skanėstais nukrauto stalo nekantriai laukiame susitikimo su Kalėdų seneliu Kultūros centre. Bet pirma įžiebkime Kalėdų eglutę ir šventinėmis švieselėmis papuoškime miestą. 

Labdaros akcija „Baltas angelas“ renka lėšas sunkiai sergančio Deivido šeimai

Ukmergės kultūros centras pradeda jau 14-ą labdaros akciją „Baltas angelas“. Visų mūsų dėka „Balto angelo“ sparnas per visus tuos metus palytėjo ne vieną sunkiai sergantį Ukmergės vaiką ir suteikė viltį pasveikti. Šiemet vėl kviečiame susivienyti ir aukoti pinigines lėšas dešimtmečio Deivido kasdieniam gyvenimui palengvinti.

Paminėta Tarptautinė žmonių su negalia diena

Gruodžio 3-ąją Ukmergėje paminėta Tarptautinė žmonių su negalia diena, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į neįgaliųjų žmonių problemas ir jų sprendimo būdu, kurie užtikrintų efektyvią neįgaliųjų intergraciją į visuomeninį gyvenimą.

Daugiau naujienų