Savivaldybėje patvirtinta nauja pašalpų mokėjimo tvarka

Ukmergės rajono savivaldybės taryba 2019-10-31 sprendimu Nr. 7-152 patvirtino Vienkartinių, tikslinių, sąlyginių ir periodinių pašalpų (toliau-Pašalpos) skyrimo ir mokėjimo Ukmergės rajono savivaldybėje tvarkos aprašą.

Ukmergėje - tarptautinio projekto „KAIROS“ ekspertai

Ukmergės rajono savivaldybėje šiandien lankėsi svečiai iš Ispanijos Mula miesto - tarptautinio projekto „KAIROS: Kultūros paveldas – galimybė darniai miesto plėtrai ir socialiniam vystymuisi“ vadovė Anke van Vijck Adan ir projekto ekspertas Miguel Rivas, taip pat išorinė konsultantė iš Lietuvos – Reda Mikalauskaitė.

Bendruomenės sveikatos taryba rinkosi į neplanuotą posėdį

Lapkričio 14-ąją posėdžiavo Ukmergės rajono savivaldybės Bendruomenės sveikatos taryba. Paprastai kartą per ketvirtį susirenkanti taryba į šį, jau trečiąjį šios kadencijos posėdį, buvo sušaukta neplanuotai. 

Pagerbti ir apdovanoti geriausi Ukmergės rajono ūkininkai

Lapkričio 15-ąją į Ukmergės kultūros centrą rinkosi rajono ūkininkai. Į konkurso „Metų ūkis – 2019“ apdovanojimų šventę juos sukvietė Ukmergės rajono savivaldybė, Ukmergės rajono žemdirbių asociacija, Žemės ūkio rūmų Ukmergės skyrius ir Ukmergės rajono ūkininkų atstovai. Šventėje pagerbti ir apdovanoti geriausi Ukmergės rajono ūkininkai.

Siesikuose paminėtas Laisvės paminklo atstatymo 30-metis

Lapkričio 16-ąją Siesikuose vyko Laisvės paminklo atstatymo 30-mečio minėjimas.

Kol atmintis gyva...

Šeštadienio popietę III Antakalnio kultūros namų salėje vyko Etno projekto "Kol atmintis gyva..." baigiamasis renginys. Projektą finansavo Ukmergės rajono savivaldybės administracija. Tikslas projekto buvo apklausti seniausius III Antakalnio seniūnaitijos vietinius gyventojus, užrašyti jų prisiminimus, foto nuotraukose įamžinti senolius, jų buitį.

Ukmergėje – dviguba šventė: „Ačiū“ turas ir „Maximos“ gimtadienis

Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ organizuojamas „Ačiū“ turas po Lietuvą pasiekė Ukmergę. „Maxima“ už ilgametę partnerystę dėkoja Ukmergės rajone veikiantiems savo tiekėjams ir visiems pirkėjams, kuriuos vaišina 300 kilogramais šventinių tortų ir siūlo specialių, tik Ukmergei skirtų akcinių prekių po 1 eurą.

Miesto centre šalinami tik projekto sprendinių įrengimui trukdantys medžiai

Žaliojo miesto rūbo tema vis labiau jaudina ukmergiškius. Ypač jautriai žmonės reaguoja į šiomis dienomis Ukmergės miesto centre – Kęstučio aikštėje ir Draugystės skvere retinamus medžius.

Kvietimas smulkiojo ir vidutinio verslo įmonėms dalyvauti kibernetinio saugumo apklausoje

Nuo šių metų rugsėjo mėnesio programos „Kurk Lietuvai“ dalyviai Gabrielė Bilevičiūtė, Justas Kidykas ir Rūta Beinoriūtė Krašto apsaugos ministerijoje analizuoja Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) įmonių kibernetinio saugumo problematiką ir kuria sąmoningumo kėlimui skirtą priemonių paketą, kuris atlieptų Lietuvos SVV įmonių spragas ir poreikius kibernetinio saugumo srityje.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu pirks du gyvenamuosius būstus

Ukmergės rajono savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu pirks du gyvenamuosius būstus, esančius Ukmergės miesto ar Vidiškių miestelio teritorijoje, skirtus Ukmergės globos centro veiklai užtikrinti, įgyvendinant projekto „Bendruomeninių vaikų globos namų ir vaikų dienos centrų tinklo plėtra Ukmergės rajone“ reikalavimus

Daugiau naujienų