Ukmergėje – dviguba šventė: „Ačiū“ turas ir „Maximos“ gimtadienis

Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ organizuojamas „Ačiū“ turas po Lietuvą pasiekė Ukmergę. „Maxima“ už ilgametę partnerystę dėkoja Ukmergės rajone veikiantiems savo tiekėjams ir visiems pirkėjams, kuriuos vaišina 300 kilogramais šventinių tortų ir siūlo specialių, tik Ukmergei skirtų akcinių prekių po 1 eurą.

Miesto centre šalinami tik projekto sprendinių įrengimui trukdantys medžiai

Žaliojo miesto rūbo tema vis labiau jaudina ukmergiškius. Ypač jautriai žmonės reaguoja į šiomis dienomis Ukmergės miesto centre – Kęstučio aikštėje ir Draugystės skvere retinamus medžius.

Kvietimas smulkiojo ir vidutinio verslo įmonėms dalyvauti kibernetinio saugumo apklausoje

Nuo šių metų rugsėjo mėnesio programos „Kurk Lietuvai“ dalyviai Gabrielė Bilevičiūtė, Justas Kidykas ir Rūta Beinoriūtė Krašto apsaugos ministerijoje analizuoja Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) įmonių kibernetinio saugumo problematiką ir kuria sąmoningumo kėlimui skirtą priemonių paketą, kuris atlieptų Lietuvos SVV įmonių spragas ir poreikius kibernetinio saugumo srityje.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu pirks du gyvenamuosius būstus

Ukmergės rajono savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu pirks du gyvenamuosius būstus, esančius Ukmergės miesto ar Vidiškių miestelio teritorijoje, skirtus Ukmergės globos centro veiklai užtikrinti, įgyvendinant projekto „Bendruomeninių vaikų globos namų ir vaikų dienos centrų tinklo plėtra Ukmergės rajone“ reikalavimus

Paroda „Lietuva eina į mokyklą“ atkeliauja į Ukmergę
Keliaujanti architektūros paroda „Lietuva eina į mokyklą“, aplankiusi jau 7-ias švietimo įstaigas ir Vilniaus savivaldybę, lapkričio 18-ąją pasieks Ukmergės A. Smetonos gimnaziją, perimančią parodą iš Kauno Suaugusių ir jaunimo mokymo centro.
Kviečiame į tarptautinio projekto „KAIROS“ susitikimą Ukmergėje

Ukmergės rajono savivaldybė kaip partneris dalyvauja dalinai iš Europos Sąjungos regioninės plėtros programos URBACT III 2014-2020 finansuojamame tarptautiniame projekte „KAIROS: Kultūros paveldas – galimybė darniai miesto plėtrai ir socialiniam vystymuisi“. Projekte dalyvauja 8 miestai iš įvairių Europos Sąjungos šalių, pagrindinis partneris – Mulos miestas, Ispanija.

Kalbėta apie mobilizacijos sistemą ir valstybės gynybą
Kas tai yra mobilizacija? Ką privalo žinoti kiekvienas pilietis? Kaip sudaryta valstybės mobilizacijos sistema? Kokias funkcijas atlieka Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos? Kokios yra šiuolaikinės grėsmės, kaip jos pasireiškia, kaip klasifikuojamos, kaip jas valdyti?
18-mečiams – 20 tūkst. bilietų nemokamoms kelionėms traukiniu po Europą
Visiems ES 18-mečiams , kurie yra gimę tarp 2001 m. sausio 1 d. ir 2001 m. gruodžio 31 d. turi super galimybę pakeliauti nemokamai į kitą ar net kelias Europos sąjungos šalis 2020 m. balandžio 1 d. ir 2020 spalio 31 d laikotarpiu. Kelionės galima trukmė nuo 1 iki 30 dienų. Nesnausk ir jau planuok atostogas! Paraiškų pateikimas iki 2019 m. lapkričio 28 d.
Maršrutą sudėliojo pagal gyventojų skundus
„Brangiai kainuojantys projektai bus įtraukti į kitų metų biudžetą. O duobių lopymo, apšvietimo įrengimo ir kiti darbai bus organizuojami netrukus“, - teigė Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas, po lapkričio 12-ąją surengtos mieste ir rajone esančių problematiškiausių vietų apžiūros.
Posėdžiavo Ekstremalių situacijų komisija

Lapkričio 12 dieną Ukmergės rajono savivaldybėje vyko Ekstremalių situacijų komisijos (ESK) posėdis.

Daugiau naujienų