Trijose šalies savivaldybėse bus kuriamas smurto atpažinimo modelis

Ukmergės rajono savivaldybės administracija pasirašė sutartį su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba, pagal kurią Ukmergėje bus vykdomas naujas Europos komisijos finansuojamas projektas „BRIDGE: vietos bendruomenių stiprinimas efektyviai kovai su smurtu lyties pagrindu artimoje aplinkoje“.

Susivienijęs įmonės kolektyvas išpildė senjorų svajones

Vis labiau artėjantis Kalėdų laukimo metas įkvepia kilniems tikslams. Vienos Vilniuje įsikūrusios užsienio kapitalo informacinių technologijų, konsultacijų ir verslo procesų valdymo paslaugas teikiančios įmonės darbuotojai susivienijo bendram tikslui – išpildė 50-ies Ukmergės rajone gyvenančių nepasiturinčių bei vienišų senjorų norus.

Lietuvos moksleiviams trūksta globalaus požiūrio į verslą – „Junior achievement“ tam kuria „Acceleratorx“

Organizacijos „Hofstede Insights“ atlikto tyrimo duomenimis, Lietuvos moksleiviai yra orientuoti į ilgalaikius rezultatus, pragmatiški. Tačiau jie laikosi status quo, riboja save ir vengia rizikos, stokoja verslo ambicijų. Organizacijos, dirbančios su moksleivių verslumo ugdymu, „Lietuvos Junior Achievement“ atstovai pastebi, jog auganti lietuvių moksleivių karta yra viena protingiausių ir versliausių, kokią kada turėjome, tačiau jie per menkai pasitiki savo kūrybinėmis galiomis ir kuria tik savo regionui ar šaliai - nežvelgdami plačiau, pasauliniu mastu.

Kviečiame pasidalinti gerumu

Gruodžio 26-ąją, antrąją Šv. Kalėdų dieną, Ukmergės kultūros centre rengiama kasmetinė labdaros ir gerumo akcija. Prisijunk!

Visuomenės informavimas apie gamybos ir administracinės paskirties pastatų Pašilės g. 10, Ukmergėje, statybos projektą

Statybvietės adresas:

Pašilės g. 10, Ukmergės m. (skl. kad. nr. 8170/0031:71)

Pilies parke darbuojasi medžių pjovėjai
Pastarosiomis dienomis Ukmergės Pilies parke dūzgia pjūklai. Išretinę Kęstučio aikštėje ir Draugystės skvere augančius medžius, medžių pjovėjai ėmėsi darbų parke.
Savivaldybėje patvirtinta nauja pašalpų mokėjimo tvarka

Ukmergės rajono savivaldybės taryba 2019-10-31 sprendimu Nr. 7-152 patvirtino Vienkartinių, tikslinių, sąlyginių ir periodinių pašalpų (toliau-Pašalpos) skyrimo ir mokėjimo Ukmergės rajono savivaldybėje tvarkos aprašą.

Ukmergėje - tarptautinio projekto „KAIROS“ ekspertai

Ukmergės rajono savivaldybėje šiandien lankėsi svečiai iš Ispanijos Mula miesto - tarptautinio projekto „KAIROS: Kultūros paveldas – galimybė darniai miesto plėtrai ir socialiniam vystymuisi“ vadovė Anke van Vijck Adan ir projekto ekspertas Miguel Rivas, taip pat išorinė konsultantė iš Lietuvos – Reda Mikalauskaitė.

Bendruomenės sveikatos taryba rinkosi į neplanuotą posėdį

Lapkričio 14-ąją posėdžiavo Ukmergės rajono savivaldybės Bendruomenės sveikatos taryba. Paprastai kartą per ketvirtį susirenkanti taryba į šį, jau trečiąjį šios kadencijos posėdį, buvo sušaukta neplanuotai. 

Pagerbti ir apdovanoti geriausi Ukmergės rajono ūkininkai

Lapkričio 15-ąją į Ukmergės kultūros centrą rinkosi rajono ūkininkai. Į konkurso „Metų ūkis – 2019“ apdovanojimų šventę juos sukvietė Ukmergės rajono savivaldybė, Ukmergės rajono žemdirbių asociacija, Žemės ūkio rūmų Ukmergės skyrius ir Ukmergės rajono ūkininkų atstovai. Šventėje pagerbti ir apdovanoti geriausi Ukmergės rajono ūkininkai.

Daugiau naujienų