Artėja stebuklingas metas
2019-12-04

Artėjant stebuklingam metui, kai danguje matysime rogėmis važinėjantį ir vaikučiams dovanas vežantį Kalėdų senelį, belaukdami kvepiančios eglutės su dovanomis po ja, įvairiais skanėstais nukrauto stalo nekantriai laukiame susitikimo su Kalėdų seneliu Kultūros centre. Bet pirma įžiebkime Kalėdų eglutę ir šventinėmis švieselėmis papuoškime miestą. 

Belaukdami švenčių vaikučiai gali apsilankyti edukacinėse pamokėlėse Kultūros centre, pažiūrėti čia rodomų animacinių filmukų šeimai. Ir laukti tikros, gyvos, Kalėdinės eglutės įžiebimo. 

Kalėdų eglutės įžiebimo šventės metu gruodžio 14 dieną susirinkusieji ne tik susitiks su Kalėdų seneliu, padės įžiebti šventines eglutės šviesas, bet ir nutvieks miesto centrą bei piliakalnį šventine dvasia. Aikštėje prie Kultūros centro stebėsime išskirtinį „Ugnies valdovų“ lazerių, pirotechnikos ir ugnies šou, klausysimės Iglės ir Deivido Basčio koncerto bei susitiksime su meškinu Balu, sniego žmogumi Migo ir besmegeniu Olafu. 

O jau kitą dieną vaikučių ir jų tėvelių laukia Kalėdinis spektaklis ,,Pasaka apie...“ bei susitikimas su Kalėdų seneliu. 

,,Kitą kartą, seniai seniai, pasaulyje gyveno...“. Taip pradedamos sekti pasakos. O jeigu visai nesenai, XXI amžiuje? Ir kas gi gali tokio pasakiškai stebuklingo įvykti šiame amžiuje? O įvykti gali visko tiek daug, kaip ir pradedant pasaką ,,vieną kartą senai senai...“. Ypač paslaptinguoju Kalėdų laikotarpiu, kuris nuo neatmenamų laikų skirtas tam, kad žmogus labiau draugautų su gamta. Tikėta daugybe stebuklingų dalykų. Vienas iš jų – gyvūnai prabyla žmonių kalba. O jiems prakalbus, žiūrovai pamatys, kad jie yra taip pat jautrūs, gebantys mylėti, užjausti, kentėti, padėti... 

Tačiau pasakoje ,,veiks“ ne tik gyvūnai. Čia bus ir intrigas rezganti namų tvarkytoja, jai talkinantys užsieniečiai Uno ir Secondo, ir geraširdis Aipopa, ir... 

Ateikite į kalėdinį spektaklį ,,Pasaka apie...“ ir viską viską patys pamatysite. O po spektaklio dar ir susitiksite su Kalėdų seneliu. Tad susitikime gruodžio 15 d., 17 d. ir 19 d. Kultūros centre.

Ukmergės kultūros centro informacija

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra