Startavo strateginio plėtros plano rengimo darbai

Ukmergės rajono savivaldybėje startavo ilgalaikio 2021–2027 m. laikotarpio strateginio plėtros plano rengimo darbai.

Ūkinių gyvūnų apsaugai nuo vilkų – beveik pusė milijono eurų

Labiausiai nuo vilkų kenčiančių savivaldybių sklypų savininkai vėl gali teikti paraiškas prevencinėms priemonėms, apsaugančioms ūkinius gyvūnus nuo vilkų, įsigyti. Paramos paraiškos priimamos iki rugpjūčio 31 d.

Ukmergiški, prisidėk rengiant miesto ateities strategiją

Baigiantis Ukmergės rajono savivaldybės ilgalaikės plėtros strategijos 2014–2020 m. įgyvendinimo laikotarpiui ir siekiant užtikrinti miesto plėtros strategijos tęstinumą, pradedamas rengti 2021–2027 m. laikotarpio strateginis plėtros planas.

Viešojoje bibliotekoje - naujų leidinių gausa

Baigiantis karantinui, Kultūros ministerija visoms Lietuvosviešosioms bibliotekoms papildomai skyrė beveik du milijonus eurų knygoms ir dokumentams įsigyti. Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešoji biblioteka už gautas lėšas – 24 604 eurus – įsigijo 2 909 fizinius vienetus įvairių leidinių. Skaitytojai turės galimybę džiaugtis naujais grožinės ir mokslinės literatūros leidiniais iš didžiųjų šalies leidyklų, tokių kaip „Alma littera“, „Baltos lankos“, „Tyto alba“, Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, „Vaga“, „Sofoklis“, „Jotema“, „Briedis“, „Nieko rimto“, „Tikra knyga“, „Vaiga“ ir kt. Gautos lėšos paskirstytos populiariems ir vertingiems lietuvių bei užsienio literatūros kūriniams ir edukaciniams stalo žaidimams įsigyti.

Lyduokiuose - vidurvasario šventė

Kviečiame dalyvaut

Taujėnai švenčia 425 metų jubiliejų

Kviečiame į ta proga organizuojamus šventinius renginius!

Miesto centro erdvėse – paskutinis darbų etapas

Kęstučio aikštės, Draugystės skvero ir Pilies parko su prieigomis rekonstravimo darbus Ukmergėje atliekanti UAB „Losrita“ žada juos baigti gerokai anksčiau, nei planuota. Jei tik neatsiras nenumatytų kliūčių, rangovai planuoja darbus baigti iki šių metų pabaigos ir nelaukti kitų metų pavasario, kaip buvo numatyta darbų planuose.

Centrinėse miesto sankryžose prasidės kapitalinio remonto darbai

Ukmergės miestas nepaliauja gražintis, siekdamas būti kuo patrauklesnis ir patogesnis miesto gyventojams bei jo svečiams. Nuo ateinančios savaitės svarbiausia miesto centro vieta – Kęstučio aikštės ir Gedimino gatvės sankirta bei Vytauto ir Vilniaus gatvių sankirta - laikinai taps kelininkų globojamu ruožu. Šiose sankryžose bus atliekami kapitalinio remonto darbai.

Ukmergės miestas pateko tarp 10 labiausiai einančių šalies miestų

Pasveikinkime vieni kitus! Ukmergės miestas pateko tarp 10 labiausiai einančių šalies miestų!

Skaitymo iššūkis įsibėgėja

Skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“, kurį kasmet organizuoja Lietuvos apskričių ir savivaldybių viešosios bei Lietuvos aklųjų biblioteka, dar net neįpusėjo, o jo organizatoriai džiaugiasi pirmaisiais rezultatais – laisvalaikį leisti su knyga renkasi vis daugiau žmonių.

Daugiau naujienų