Startuoja mažoji renovacija: priimamos paraiškos šilumos punktų ir šildymo sistemų modernizavimui

Būsto energijos taupymo agentūra (BETA) paskelbė kvietimą teikti paraiškas mažajai renovacijai. Nuo š. m. lapkričio 21 d. BETA priima paraiškas daugiabučių namų vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų modernizavimui.

Susitiko su seniūnais, seniūnaičiais ir bendruomenių pirmininkais

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas ir administracijos direktorius Darius Varnas gruodžio 4-ąją visus rajono seniūnus, seniūnaičius ir bendruomenių pirmininkus pakvietė pasikalbėti bei padiskutuoti aktualiais klausimais.

Po rekonstrukcijos neatpažįstamai pasikeis Ukmergės miesto centras

Ukmergės rajono savivaldybės administracija įgyvendina Europos regioninės plėtros fondo lėšomis finansuojamą projektą „Ukmergės miesto centro viešųjų erdvių infrastruktūros sutvarkymas I etapas: Kęstučio aikštės, Draugystės skvero ir Pilies parko su prieigomis įrengimas“.

Artėja stebuklingas metas

Artėjant stebuklingam metui, kai danguje matysime rogėmis važinėjantį ir vaikučiams dovanas vežantį Kalėdų senelį, belaukdami kvepiančios eglutės su dovanomis po ja, įvairiais skanėstais nukrauto stalo nekantriai laukiame susitikimo su Kalėdų seneliu Kultūros centre. Bet pirma įžiebkime Kalėdų eglutę ir šventinėmis švieselėmis papuoškime miestą. 

Labdaros akcija „Baltas angelas“ renka lėšas sunkiai sergančio Deivido šeimai

Ukmergės kultūros centras pradeda jau 14-ą labdaros akciją „Baltas angelas“. Visų mūsų dėka „Balto angelo“ sparnas per visus tuos metus palytėjo ne vieną sunkiai sergantį Ukmergės vaiką ir suteikė viltį pasveikti. Šiemet vėl kviečiame susivienyti ir aukoti pinigines lėšas dešimtmečio Deivido kasdieniam gyvenimui palengvinti.

Paminėta Tarptautinė žmonių su negalia diena

Gruodžio 3-ąją Ukmergėje paminėta Tarptautinė žmonių su negalia diena, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į neįgaliųjų žmonių problemas ir jų sprendimo būdu, kurie užtikrintų efektyvią neįgaliųjų intergraciją į visuomeninį gyvenimą.

Gruodžio 3-iąją minima Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena
Žmonių su negalia diena atkreipia dėmesį į toleranciją ir sąmoningumą

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai organizuoja priemonę, skirtą gruodžio 3-iąją minimai Tarptautinei žmonių su negalia dienai. Šios priemonės tikslas – atkreipti vairuotojų dėmesį, paraginti nepažeisti taisyklių ir nestatyti automobilių tose vietose, kurios pažymėtos ženklu „Neįgalusis“.

Visi atsakingi už tai, kad antibiotikai būtų efektyvūs

Iki atrandant antibiotikus tūkstančiai žmonių mirdavo nuo bakterijų sukeltų ligų, tokių kaip plaučių uždegimas ar pooperacinė žaizdos infekcija. Nuo tada, kai buvo atrasti ir pradėti vartoti antibiotikai, vis daugiau bakterijų, kurios iš pradžių buvo joms jautrios, tapo atsparios ir rado daug įvairių būdų pasipriešinti antibiotikams. Kadangi atsparumas didėja, o pastaraisiais metais atrandama ir rinkoje pasirodo mažai naujų antibiotikų, atsparumo antibiotikams problema dabar kelia didžiulę grėsmę visuomenės sveikatai.

Keičiasi mokestis už vaiko išlaikymą lopšeliuose-darželiuose

Ukmergės rajono savivaldybės taryba lapkričio 27 dienos posėdyje pripažino netekusiu galios 2012 m. gegužės 7 d. Tarybos sprendimą ,,Dėl kainos už ikimokyklinio amžiaus vaikų išlaikymo paslaugas Ukmergės rajono savivaldybės ugdymo įstaigose nustatymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ ir patvirtino naują, nuo 2020 metų sausio 1 dienos įsigaliosiantį „Mokesčio už ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų išlaikymo paslaugas Ukmergės rajono savivaldybės ugdymo įstaigose dydžio nustatymo tvarkos aprašą“.

Daugiau naujienų