Vasario 16-ąją ukmergiškiai kartu su visa Lietuva paminėjo 102-ąsias valstybės atkūrimo metines
Daugiabučių namų atnaujinimas (modernizavimas)

Kviečiame į seminarą gyventojams, juos atstovaujančioms ir vienijančioms organizacijoms daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) tema.

Sveikiname su Vasario 16-ąja – Lietuvos valstybės atkūrimo diena!

Kviečiame į Vasario 16-osios renginius

UAB „Ukmergės butų ūkis“: girdime savo klientus

Kodėl internetinio UAB „Ukmergės butų ūkis“ tinklapio pagrindiniame puslapyje yra nurodyti tik du kontaktiniai telefono numeriai? Šis klausimas kyla ne vienam šios įmonės klientui - įmonės paslaugomis besinaudojančiam Ukmergės miesto gyventojui. Atsakymo į šį klausimą ieškojo ir naujasis UAB „Ukmergės butų ūkis“ vadovas Raimondas Baltaduonis, besiruošdamas atrankai į šias pareigas.

Su Meilės diena visus! Mylėkite ir būkite mylimi!

Atsitiktinai ar ne, bet taip jau sutapo, kad šiandien Ukmergės vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ direktorė Meilė Jasevičienė paskirtu laiku turėjo atvykti į savivaldybę, į savo, kaip švietimo įstaigos vadovės, kompetencijų bei veiklos vertinimą.

Verslo pusryčiai Ukmergėje

Turite verslą? Organizatoriai Factris Lithuania ir Sintesi Consulting kviečia į verslo pusryčius Ukmergėje, kur sužinosite daugiau apie alternatyvaus finansavimo ir ES paramos galimybes verslui.

Vasario 16-ąją iškelkime valstybės vėliavą!

Artėja Lietuvos valstybės atkūrimo diena, 102-asis mūsų valstybės gimtadienis. Pasitikime jį šventiškai, gražiai, pilietiškai ir tautiškai - išsikelkime prie namų plevėsuojančią Lietuvos trispalvę vėliavą.

Būsto pritaikymas neįgaliesiems

Savivaldybės administracija organizuoja būsto pritaikymą neįgaliesiems vadovaudamasi Būsto pritaikymo neįgaliesiems tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymu.

Kultūros centre - rajono tautodailininkų darbų paroda
Vasario 11-ąją Ukmergės kultūros centre atidaryta tradicinė kasmetinė Ukmergės rajono tautodailės paroda bei pristatytas Lietuvos tautodailininkų sąjungos Panevėžio bendrijos Ukmergės rajono tautodailininkų draugijos išleistas leidinys.
Ukmergėje daugėja vietų, kur galima nemokamai naudotis internetu

 

Kęstučio aikštėje, Vienuolyno gatvėje, Pilies parke, aikštėse priešais Ukmergės kultūros centrą (KC) ir Ukmergės kraštotyros muziejų, taip pat Savivaldybės administracijos pastate esančiose posėdžių salėse ir Ukmergės KC pradėjo veikti ir šiuo metu yra testuojamas belaidis interneto tinklas WIF4EU.

Daugiau naujienų