Naujienos Archyvas

Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ organizuojamas „Ačiū“ turas po Lietuvą pasiekė Ukmergę. „Maxima“ už ilgametę partnerystę dėkoja Ukmergės rajone veikiantiems savo tiekėjams ir visiems pirkėjams, kuriuos vaišina 300 kilogramais šventinių tortų ir siūlo specialių, tik Ukmergei skirtų akcinių prekių po 1 eurą.

Žaliojo miesto rūbo tema vis labiau jaudina ukmergiškius. Ypač jautriai žmonės reaguoja į šiomis dienomis Ukmergės miesto centre – Kęstučio aikštėje ir Draugystės skvere retinamus medžius.

Nuo šių metų rugsėjo mėnesio programos „Kurk Lietuvai“ dalyviai Gabrielė Bilevičiūtė, Justas Kidykas ir Rūta Beinoriūtė Krašto apsaugos ministerijoje analizuoja Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) įmonių kibernetinio saugumo problematiką ir kuria sąmoningumo kėlimui skirtą priemonių paketą, kuris atlieptų Lietuvos SVV įmonių spragas ir poreikius kibernetinio saugumo srityje.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu pirks du gyvenamuosius būstus, esančius Ukmergės miesto ar Vidiškių miestelio teritorijoje, skirtus Ukmergės globos centro veiklai užtikrinti, įgyvendinant projekto „Bendruomeninių vaikų globos namų ir vaikų dienos centrų tinklo plėtra Ukmergės rajone“ reikalavimus

Keliaujanti architektūros paroda „Lietuva eina į mokyklą“, aplankiusi jau 7-ias švietimo įstaigas ir Vilniaus savivaldybę, lapkričio 18-ąją pasieks Ukmergės A. Smetonos gimnaziją, perimančią parodą iš Kauno Suaugusių ir jaunimo mokymo centro.

Ukmergės rajono savivaldybė kaip partneris dalyvauja dalinai iš Europos Sąjungos regioninės plėtros programos URBACT III 2014-2020 finansuojamame tarptautiniame projekte „KAIROS: Kultūros paveldas – galimybė darniai miesto plėtrai ir socialiniam vystymuisi“. Projekte dalyvauja 8 miestai iš įvairių Europos Sąjungos šalių, pagrindinis partneris – Mulos miestas, Ispanija.

Kas tai yra mobilizacija? Ką privalo žinoti kiekvienas pilietis? Kaip sudaryta valstybės mobilizacijos sistema? Kokias funkcijas atlieka Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos? Kokios yra šiuolaikinės grėsmės, kaip jos pasireiškia, kaip klasifikuojamos, kaip jas valdyti?
Visiems ES 18-mečiams , kurie yra gimę tarp 2001 m. sausio 1 d. ir 2001 m. gruodžio 31 d. turi super galimybę pakeliauti nemokamai į kitą ar net kelias Europos sąjungos šalis 2020 m. balandžio 1 d. ir 2020 spalio 31 d laikotarpiu. Kelionės galima trukmė nuo 1 iki 30 dienų. Nesnausk ir jau planuok atostogas! Paraiškų pateikimas iki 2019 m. lapkričio 28 d.
„Brangiai kainuojantys projektai bus įtraukti į kitų metų biudžetą. O duobių lopymo, apšvietimo įrengimo ir kiti darbai bus organizuojami netrukus“, - teigė Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas, po lapkričio 12-ąją surengtos mieste ir rajone esančių problematiškiausių vietų apžiūros.

Lapkričio 12 dieną Ukmergės rajono savivaldybėje vyko Ekstremalių situacijų komisijos (ESK) posėdis.

Ukmergėje, Vienuolyno gatvėje, lapkričio 11 dieną pastatyta analogų pasaulyje neturinti inovacija – multifunkcinė „SUNECO“ viešųjų erdvių stotelė. Ją gyventojai laimėjo aktyviai balsuodami bendrovės „Bipa“ socialiniame tinkle „Facebook“ spalio mėnesio pradžioje paskelbtame konkurse.

2019 metų spalio 28 – 31 dienomis Rečionyse vyko 5 – 8 klasių moksleivių, kuriems sunkiau sekasi integruotis bendrajame ugdymo procese, stovykla, kurią organizavo Ukmergės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras ir Ukmergės jaunimo laisvalaikio centras. Stovyklos „Laisvalaikį mokausi leisti turiningai“ pagrindinis tikslas – ugdyti vaikų socialinius įgūdžius, mokyti leisti laisvą nuo pamokų laiką aktyviai, sveikai, kūrybingai ir tolerantiškai. Stovykloje netrūko juoko, džiaugsmo, kiekviena diena buvo kupina naujų potyrių ir veiklų.

Informuojame, kad, vadovaujantis STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus  4 priedu,  7.8. p., rengiamas Maitinimo paskirties pastato Ukmergė, Vilniaus g. 59 rekonstravimo projektas

Lapkričio 7 dieną Ukmergės rajono savivaldybės vadovai susitiko su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Ukmergės rajono policijos komisariato (RPK) pareigūnais ir aptarė pastarųjų mėnesių aktualijas rajone, aiškinosi apie galimus iškilusių problemų sprendimo būdus, saugesnės aplinkos kūrimo galimybes.

Ukmergės ligoninės Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius sulaukė malonios staigmenos iš Londono. Čia susibūrusi lietuvių bendruomenė nutarė paremti skyrių piniginėmis lėšomis ir reikalinga įranga.

Socialinės erdvės naujienomis dalytis ir diskutuoti ypač populiaru prieš biudžeto svarstymą Seime. Ši sritis kuriame nors gyvenimo etape vienaip ar kitaip paliečia kiekvieną šeimą. Todėl diskutuoti šia tema būtina.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija ketvirtus metus prisijungia prie TV3 televizijos inicijuojamos prasmingos akcijos, skirtos mažiesiems ligoniukams paremti, ir šiandien surengė Pyragų dieną.

Projektas „Prisijungusi Lietuva“ suteikia Lietuvos gyventojams galimybę nemokamai tobulinti skaitmeninius gebėjimus vietos bibliotekose.

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Vilniaus AVMI) informuoja, kad privačios žemės savininkai žemės mokestį už 2019 metus turi sumokėti iki š. m. lapkričio 15 d. Sužinoti kokią žemės mokesčio sumą reikia sumokėti galima VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje deklaravimas.vmi.lt, taip pat prisijungus „Mano VMI“ www.vmi.lt/manovmi ar paskambinus telefonu 1882. Tiems žemės savininkams, kurie nėra VMI elektroninių paslaugų vartotojai, žemės mokesčio deklaracijos siunčiamos klasikiniu paštu.

Lapkričio 5-ąją Ukmergės rajono savivaldybėje įteikti naujagimio kraiteliai spalio mėnesį gimusiems mažiesiems ukmergiškiams. Taip pat buvo pasveikinti ir du rugsėjį pasaulį išvydę naujagimiai.

Informuojame, kad vadovaujantis STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus  4 priedu,  7.8. p., rengiamas Gyvenamosios paskirties (vieno buto) pastatų Ukmergės r. sav., Pabaisko sen., Vaitkuškio k., Lapiakalnio g. 5, Lapiakalnio g. 5A, Lapiakalnio g. 5B, statybos projektas

Ukmergės rajono savivaldybės administracija antram gyvenimui rengiasi prikelti apleistą, daugelį metų jau nenaudojamą buvusį Užupio pagrindinės mokyklos bendrabutį, esantį Linų gatvėje.

Po Visų Šventųjų dienos ir Vėlinių Ukmergės rajono savivaldybės vadovai aplankė Ukmergei nusipelniusių ir krašto istorijoje svarbų pėdsaką palikusių žmonių kapus, padėjo gėlių, uždegė žvakes.

Spalio 31-ąją posėdžiavo Ukmergės rajono savivaldybė taryba. Į 10-ąjį posėdį susirinko visi 25 į Tarybą išrinkti politikai.

Per Vėlinių šventes gausiai lankomos kapinės, todėl Vilniaus apskrities VPK Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai ypatingą dėmesį skirs kapinių prieigų priežiūrai.