Naujienos Archyvas

Ukmergės Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta rankraščių ir senųjų spaudinių paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Ukmergė“. Parodą parengė Vilniaus universiteto biblioteka. Renginio metu visuomenei buvo pristatomi Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Ukmergės miesto ir krašto praeitimi.

Vasario 16-osios proga Ukmergės Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta knyga bei kilnojamoji paroda „100 pakilių akimirkų: tarpukario šventės ir iškilmės“. Parodą ir leidinį parengė Kauno apskrities viešoji biblioteka. Kaip pasakojo knygos sudarytoja ir projekto vadovė Rimantė Tamoliūnienė, senosios fotografijos, užfiksuoti prisiminimai ir straipsniai spaudoje leidžia pajusti tarpukariu vyravusią iškilmių dvasią ir nuotaiką.

Kviečiame į seminarą gyventojams, juos atstovaujančioms ir vienijančioms organizacijoms daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) tema.

Kviečiame į Vasario 16-osios renginius

Kodėl internetinio UAB „Ukmergės butų ūkis“ tinklapio pagrindiniame puslapyje yra nurodyti tik du kontaktiniai telefono numeriai? Šis klausimas kyla ne vienam šios įmonės klientui - įmonės paslaugomis besinaudojančiam Ukmergės miesto gyventojui. Atsakymo į šį klausimą ieškojo ir naujasis UAB „Ukmergės butų ūkis“ vadovas Raimondas Baltaduonis, besiruošdamas atrankai į šias pareigas.

Atsitiktinai ar ne, bet taip jau sutapo, kad šiandien Ukmergės vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ direktorė Meilė Jasevičienė paskirtu laiku turėjo atvykti į savivaldybę, į savo, kaip švietimo įstaigos vadovės, kompetencijų bei veiklos vertinimą.

Turite verslą? Organizatoriai Factris Lithuania ir Sintesi Consulting kviečia į verslo pusryčius Ukmergėje, kur sužinosite daugiau apie alternatyvaus finansavimo ir ES paramos galimybes verslui.

Artėja Lietuvos valstybės atkūrimo diena, 102-asis mūsų valstybės gimtadienis. Pasitikime jį šventiškai, gražiai, pilietiškai ir tautiškai - išsikelkime prie namų plevėsuojančią Lietuvos trispalvę vėliavą.

Savivaldybės administracija organizuoja būsto pritaikymą neįgaliesiems vadovaudamasi Būsto pritaikymo neįgaliesiems tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymu.

Vasario 11-ąją Ukmergės kultūros centre atidaryta tradicinė kasmetinė Ukmergės rajono tautodailės paroda bei pristatytas Lietuvos tautodailininkų sąjungos Panevėžio bendrijos Ukmergės rajono tautodailininkų draugijos išleistas leidinys.

 

Kęstučio aikštėje, Vienuolyno gatvėje, Pilies parke, aikštėse priešais Ukmergės kultūros centrą (KC) ir Ukmergės kraštotyros muziejų, taip pat Savivaldybės administracijos pastate esančiose posėdžių salėse ir Ukmergės KC pradėjo veikti ir šiuo metu yra testuojamas belaidis interneto tinklas WIF4EU.

Bendrovei „Ukmergės butų ūkis“ (UBŪ) vadovauja naujas direktorius – Raimondas Baltaduonis, sausio 23 dieną laimėjęs savivaldybės skelbtą viešą konkursą į šias pareigas. Vasario 6-ąją jis iš Jolanto Pažūsio, kuris laikinai, lygiai pusmetį, ėjo šios įmonės vadovo pareigas, perėmė bendrovės turtą ir beveik 70 darbuotojų kolektyvą.

Vasario 5-ąją posėdžiavo Ukmergės rajono savivaldybės ūkio komitetas, kuriam pirmininkauja Tarybos narys Valdas Mikalajūnas.

Vasario 11-toji – Tarptautinė saugesnio interneto diena, kuri minima daugiau nei 120 šalių visame pasaulyje. Prisijungimas prie atvirų tinklų kelia įvairius pavojus, kuriems išvengti labai svarbus švietimas.

Šių metų vasario 5-oji - ypatinga diena Deltuvos seniūnijos Tatkūnų kaime gyvenančiam Broniui Bugeniui.

Koronavirusai – tai didelė grupė virusų, kurie gali sukelti įvairias ligas. Dažniausiai koronavirusai sukelia lengvas ar net besimptomes infekcijas, tačiau gali sukeltiir sunkias kvėpavimo takų infekcijas, tokias kaip Artimųjų Rytų respiracinio sindromo (ARRS) ar sunkaus ūminio respiracinio sindromo (SŪRS) koronavirusines infekcijas.

Nauji metai pasitinka su naujais planais, idėjomis, pažadais sau ir įtraukiančiais iššūkiais. Mūsų siekis – į Jūsų ir Jūsų auklėtinių 2020 m. darbotvarkę įtraukti Žemei naudingą veiklą: formuoti įpročius taupyti, saugoti, neteršti ir nekenkti aplinkai.

Tarptautinė organizacija „Reach For Change“ skelbia konkurso „Talentas keisti“ pradžią. Visi, turintys socialinio verslo idėją, kaip išspręsti vaikams aktualią problemą, jau dabar gali teikti paraiškas, pretenduoti į 20 tūkst. eurų premiją ir dar gauti papildomą ekspertinę paramą savo iniciatyvai įgyvendinti.

Vasario 2-4 dienomis Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas kartu su kitų šalies savivaldybių vadovais lankosi Europos Sąjungos (ES) institucijose Briuselyje.

Klausėme Jūsų, ar palikti šviečiančius balandžius mieste? Dėkojame už aktyvų dalyvavimą apklausoje – atsakymų sulaukėme net iš 557 respondentų. Ačiū Jums už skirtą laiką! Klausėme Jūsų, ar palikti šviečiančius balandžius mieste? Dėkojame už aktyvų dalyvavimą apklausoje – atsakymų sulaukėme net iš 557 respondentų. Ačiū Jums už skirtą laiką!

Klausėme Jūsų, ar išbandėte Ukmergėje visą mėnesį, nuo praėjusių metų lapkričio 11-oios iki gruodžio 11 dienos, Vienuolyno gatvėje stovėjusią SUNECO viešųjų paslaugų stotelę? Dėkojame už aktyvų dalyvavimą apklausoje – atsakymų sulaukėme net iš 125 respondentų. Ačiū Jums už skirtą laiką!

Nuo praeitos savaitės iki vasario 3 dienos penki jaunuoliai su vadove Jaunimo laisvalaikio centro darbuotoja Vytaute dalyvauja Erasmus+ jaunimo mainų projekte.

2020-ųjų metų vasario  28 d. (penktadienį) 11 val. rašysime  Nacionalinį diktantą.

Sausio 30 dieną vykusiame Ukmergės rajono savivaldybės tarybos posėdyje Savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas pristatė svarbiausią šių metų finansinį dokumentą – Ukmergės rajono savivaldybės 2020 metų biudžeto projektą.