Dėl paramos maisto produktais ir higienos prekėmis
2018-11-05

Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius primena, kad teisę gauti paramą maisto produktais ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo turi nepasiturintys gyventojai, kurių vidutinės mėnesio pajamos vienam asmeniui neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (183,00 eurų).

Kai šeimos pajamos vienam jos nariui ar vienam gyvenančiam asmeniui didesnės nei 1,5 VRP dydžio, bet neviršija 2,2 VRP dydžių per mėnesį (268,40 eurų), parama maisto produktais ir higienos prekėmis gali būti skiriama išimties tvarka.

Prašymai dėl paramos maisto produktais ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo 2018 m. priimami visus kalendorinius metus.

Miesto gyventojai, norintys gauti šią paramą, turi kreiptis į Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centrą (Deltuvos g. 19, Ukmergė), o kaimiškų vietovių gyventojai – į rajono savivaldybės administracijos seniūnijas pagal gyvenamą vietą.

Būtina pateikti nustatytos formos prašymą, asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, pažymas apie gautas pajamas per paskutinius 3 mėn. iki kreipimosi (arba kreipimosi mėnesio, jeigu palyginus su praėjusiais mėnesiais keitėsi pajamų šaltinis ar šeimos sudėtis).

2018 m. maisto produktai iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo teikiami vasario, balandžio, birželio, rugpjūčio, spalio ir gruodžio mėnesiais.

GRUODŽIO mėnesio maisto produktų krepšelį sudarys šie produktai:

1. Aliejus – 2 vnt.

2. Plikyti ryžiai– 1 vnt.

3. Trijų grūdų kruopos – 1 vnt.

4. Saldintas sutirštintas pienas – 2 vnt.

5. Konservuota daržovių sriuba – 1 vnt.

6. Sausi pusryčiai – 1 vnt.

7. Konservuoti žirneliai – 1 vnt.

8. Miltai – 1 vnt.

2018 m. birželio ir gruodžio mėnesiais visiems paramos maisto produktais gavėjams skirtas ir asmens higienos prekių krepšelis.

GRUODŽIO mėnesio asmens higienos prekių krepšelį sudarys:

1. Skystas skalbiklis – 1 vnt.

2. Muilas – 1 vnt.

3. Dantų pasta – 1 vnt.

4. Šampūnas – 1 vnt.

5. Dantų šepetėlis – 1 vnt.

Paramos maisto produktais klausimais darbo dienomis telefonu, elektroniniu paštu ar atvykus į gyvenamosios vietos seniūniją ar nestacionarių socialinių paslaugų centrą informaciją ir konsultacijas teikia ten dirbantys specialistai.

Socialinės paramos skyriaus informacija

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra