Dėl pirminės teisinės pagalbos teikimo karantino metu
2020-03-23

2020 m. kovo 14 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimo Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikoje paskelbimo“ 3.2.1 punktu nustatyta, kad valstybės ir savivaldybių institucijose, įstaigose darbas organizuojamas ir klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu, išskyrus atvejus, kai būtina atitinkamas funkcijas atlikti darbo vietoje.

Atsižvelgiant į tai, karantino laikotarpiu pirminė teisinė pagalba rajono gyventojams teikiama tik el. paštu justina.markeviciute@ukmerge.lt  arba telefonu 8340 60269.

Jeigu pareiškėjui pirminė teisinė pagalba yra reikalinga valstybės ir (ar) savivaldybių institucijoms skirtų dokumentų parengimui ar surašyti prašymą suteikti antrinę teisinę pagalbą, pirmiausia įvertinama, ar tokio dokumento parengimas karantino metu yra būtinas (ar jo neparengimas ir nepateikimas teisinės pagalbos besikreipiančiam asmeniui sukeltų neigiamas pasekmes). Nebūtinais atvejais, pareiškėjai dėl nurodytų dokumentų parengimo galės kreiptis į pirminės teisinės pagalbos teikėją pasibaigus nustatytam karantino laikotarpiui. Jeigu dokumentą parengti būtina, dokumentas parengiamas ir pareiškėjui pateikiamas nuotoliniu būdu (el. paštu), o pagalba pildant prašymą suteikti antrinę teisinę pareiškėjui teikiama telefonu ar el. paštu.

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra