Dezinfekuojamos daugiabučių laiptinės
2020-03-23

Bendrovė „Ukmergės butų ūkis“ nuo praėjusio penktadienį, kovo 20-osios pradėjo visų ( be išimties – tiek savo administruojamų, tiek bendrijoms priklausančių) mieste ir rajone esančių daugiabučių laiptinių turėklų, durų rankenų ir sienų dezinfekavimą su tam skirtomis priemonėmis.

 

Dviejų darbuotojų brigada vienoje laiptinėje darbuojasi 10-15 minučių ir laiptinės skelbimų lentoje palieka informacinį lapelį nurodydami datą, kada buvo atlikta laiptinės dezinfekcija.

„Atliekamų darbų eiga, eiliškumas priklauso nuo turimų fizinių pajėgumų ir dezinfekcinio skysčio kiekio. Jo atsargų, kaip žinia, neturime. Kasdien ieškome, kur įsigyti. Šiandien turėtume atsivežti 0,5 tonos šios priemonės.

Atsižvelgiant į esamą sudėtingą situaciją, labai norėtume dirbti ilgiau, ne 8 valandas, kaip dabar. Juk mieste ir rajone turime kelis šimtus daugiabučių, vien savo administruojamų – apie 230. Bandome suformuoti dar vieną darbuotojų brigadą. Gal pasiseks,“ – sakė bendrovės „Ukmergės butų ūkis“ direktorius Raimondas Baltaduonis.

R. Baltaduonis kreipėsi į daugiabučių namų gyventojus kuo daugiau dėmesio skirti laiptinių švarai ir stengtis kuo dažniau, naudojant vandenį, buitinius ploviklius bei įprastas dezinfekcijos priemones, plauti laiptinių grindis.  

Daugiau informacijos dėl daugiabučių dezinfekcijos suteiks  UAB "Ukmergės butų ūkis" tel. nr. 8 340 65233 arba 8 603 03144.

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųju ryšių skyriaus vyr. specialistė

Dainiaus Vyto nuotr.

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra