Ukmergės rajono savivaldybės administracija papildomai skelbia vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų programų konkursą

Vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų programų konkurso tikslas – skatinti turiningą mokinių užimtumą stovyklose ir kitose neformaliojo švietimo veiklose (edukacinės programos, tarpkultūriniai mainai).

Artėja Smetoninių šventė

Kviečiame pasipuošti retro stiliaus drabužiais, nepamiršti geros nuotaikos, skėčio ir pledo.

Įsibėgėjo lėtojo ir lokalaus turizmo skatinimo projektas

VO „Ukmergės rajono vietos veiklos grupės“ kartu su partneriais Tauragės rajono vietos veiklos grupe bei Alytaus rajono vietos veiklos grupe įgyvendinamas projektas „Lėtojo turizmo skatinimas Ukmergės, Tauragės ir Alytaus rajonuose“ Nr.: 44TT-KV-19-2-08613-PR001 įsibėgėjo – suorganizuoti pirmieji mokymai bei į projekto veiklą įtraukti turizmo paslaugas rajonuose teikiantys atstovai.

Ukmergės PSPC įsigijo du naujus lengvuosius automobilius

Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) turimą autoūkį šiandien, liepos 29-ąją, papildė du nauji lengvieji automobiliai „Seat ATECA“.

„Vilkamirgės“ galerijoje liepos 28 – rugpjūčio 28 dienomis veikia Thomas Wunsch, Vokietija, abstrakčių fotografijų paroda, kurią autorius atsiuntė specialiai mūsų galerijai

Thomas Wunsch pradėjo fotografuoti būdamas 17-os, kuomet apsigyveno JAV.

Ukmergės švietimo pagalbos tarnyba skelbia Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų finansavimo konkursą

Paraiškų teikimo klausimais konsultuoja Ukmergės švietimo pagalbos tarnybos metodininkas Vidmantas  Krikštaponis  telefonu Nr. 8 618 15269, elektroniniu paštu v.krikstaponis@usc.lt

Ukmergėje lankėsi „Švaros ambasadoriai“

„Ukmergės miesto gyventojai tikrai yra girdėję ir daug žino apie buitinių atliekų rūšiavimą, ne vienas jų ir kruopščiai rūšiuoja, tačiau dar yra kur tobulėti – ne vienas ukmergiškis išreiškė nuomonę, kad jų namų ūkyje yra netgi patogiau išvis atliekų nerūšiuoti. Tai rodo, kad su žmonėmis verta vis pasikalbėti šiomis temomis ir akcentuoti atliekų rūšiavimo pliusus“, - teigė praėjusią savaitę Ukmergėje kelias valandas praleidę vilniečiai – „Švaros ambasadoriai“.

Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos valdžioje – net dvi atstovės iš Ukmergės

Iš neseniai vykusio 10-ojo Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos (LSSA) narių atstovų suvažiavimo ukmergiškiai grįžo su geromis naujienomis. Šešuolių seniūnijos seniūnė Jolanta Lukšienė tapo viena iš dešimties LSSA viceprezidentų ir darbuosis su visos Vilniaus apskrities seniūnais, o Pivonijos seniūnijos seniūnė Violeta Kvirienė išrinkta J. Lukšienės, Vilniaus apskrities viceprezidentės, krive – visų Ukmergės seniūnų atstove arba kitaip tariant „vyriausiąja seniūne“ mūsų rajone.

Atsinaujins Lietuvos Nepriklausomybės paminklas „Lituania Restituta“

Pačioje Ukmergės miesto širdyje – Kęstučio aikštėje - stovintis Lietuvos Nepriklausomybės paminklas „Lituania Restituta“ netrukus atsinaujins. Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas ir UAB „Losrita“ direktorius Tomas Karpavičius pasirašė šio ypatingo statinio - kultūros paveldo objekto restauravimo darbų rangos sutartį.

Gyventojų ir miesto svečių dėmesiui!

Nuo liepos 28 dienos dėl vykdomų darbų Kęstučio aikštėje į Ukmergės rajono savivaldybės administracijos pastatą (Kęstučio a. 3), AB “Šiaulių bankas” Ukmergės klientų aptarnavimo skyrių (Kęstučio a. 7), Ukmergės kraštotyros muziejų (Kęstučio a. 9) bei Pilies g. esančias įstaigas (Kelionių agentūrą, Notaro biurą ir kt.) bei gyvenamuosius namus galima patekti tik iš Vienuolyno gatvės per naujai Pilies parke  įrengtą Pilies gatvės atkarpą.

Daugiau naujienų