ELVIS virtuali biblioteka siūlo knygų ir vaikams
2020-05-20

Vaikai negali skaityti arba susiduria su sunkumais skaitant dėl pačių įvairiausių priežasčių. Disleksija, intelekto sutrikimai, ar kompleksinės negalios tampa rimtu iššūkiu mokymosi procese. Mokykloje visa informacija pateikiama įprastu spausdintu tekstu, todėl spec. ugdymo poreikių vaikams į pagalbą skubame mes!

ELVIS virtualioje bibliotekoje, adresu http://elvis.labiblioteka.lt, rasite gausią kolekciją moksleiviams rekomenduojamų ir laisvalaikiui skirtų perskaityti knygų garsiniu formatu, o prisijungimui prašysime užpildyti tik sąžiningumo deklaraciją.

Artėjant mokslo metų pabaigai, pasirūpinkite, kad jūsų vaiko laisvalaikis ir vasaros skaitiniai būtų ne tik suprantami, bet ir patogiai pasiekiami, kur bebūtumėte! Nesvarbu, kodėl jūsų vaikas negali skaityti, svarbu, kad jis nori. Visa kita, pasirūpins ELVIS.

Susidomėjote? Kreipkitės į Astą Girnienę, Lietuvos aklųjų bibliotekos Ukmergės padalinio vyr. bibliotekininkę (tel. 8340 63567 arba 8610 30067), kuri pasistengs nugalėti jūsų abejones ir atsakysi į visus kylančius klausimus.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra