ES lėšomis įgyvendinamas projektas „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra“
2019-09-02

Informuojame Jus, kad Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM įgyvendindamas institucinės globos įstaigų pertvarką, planuoja ES lėšomis įgyvendinti projektą „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra“. Projekto tikslas – didinti darbingo amžiaus asmenų su proto ir (arba)psichikos negalia, savarankiškumą ir taip įgalinti juos gyventi bendruomenėje pagal jų poreikį teikiant bendruomenės apsaugoto būsto, socialinių dirbtuvių, įdarbinimo su pagalba, pagalbos priimant sprendimus paslaugas.

Vadovaujantis Projekto „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra“ partnerių atrankos tvarkos aprašu, Projektui įgyvendinti šiuo metu yra paskelbta partnerių atranka. Atranka vyks iki 2019-09-24.

Partneriais gali tapti nevyriausybinės organizacijos, valstybės ir biudžetinės įstaigos, viešieji juridiniai asmenys, privatieji juridiniai asmenys,, fiziniai asmenys, vykdantys ūkinę ir (arba)ekonominę veiklą.

Visa su atranka susijusi informacija ir paraiškos formos paskelbtos www.ndt.lt skiltyse „naujienos“ ir „konkursai“. Informaciją galima rasti ir šioje nuorodoje:

http://www.ndt.lt/neigaliuju-reikalu-departamentas-skelbia-projekto-nuo-globos-link-galimybiu-bendruomeniniu-paslaugu-pletra-partneriu-atrankos-konkursa/

Paraiškų teikimo klausimais savivaldybėje konsultuoja Socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė. Tel. +370 340 60340, +370 614 60330.

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra