Gabiausiems išdalintos piniginės premijos
2019-06-21

Ukmergės kraštotyros muziejuje birželio 21-ąją vos sutilpo moksleiviai, jaunuoliai, jų tėvai bei mokytojai. Čia vyko jau tradicine tapusi gabiausių rajono vaikų ir jaunimo (iki 25 metų) iškilminga pagerbimo bei apdovanojimo ceremonija.

Ukmergės rajono savivaldybės įsteigtas Gabių vaikų ir jaunimo rėmimo fondas šiemet jiems išdalino 61 piniginį prizą (nuo 38 iki 152 eurų), kurių bendra suma – 5966 eurai. Šio renginio metu buvo pagerbti ir puikiai besimokantys mūsų rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-12 klasių mokiniai, kurių visi metiniai pažymiai yra 10 balų. Visiems 39 „dešimtukininkams“ skirta po piniginį - 38 eurų piniginį prizą. Iš viso – 1482 eurai.

Už nuopelnus įvairiuose respublikiniuose ir tarptautiniuose kūrybos, meno, gebėjimų, mokslo konkursuose, pasiekimus sporto varžybose, rungtynėse, čempionatuose jaunosios kartos ukmergiškiams bei puikiai šiuos mokslo metus baigusiems moksleiviams buvo įteikta po rajono savivaldybės padėkos raštą, piniginę premiją ir rožę. Moksleivius pasveikino Ukmergės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas ir šio skyriaus vyriausiosios specialistės Ingrida Krikštaponienė bei Irena Lukoševičienė.

Net 4 apdovanojimus – už pirmąją vietą respublikinėje lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje, už pirmąją vietą nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“, už laimėtą 2019 metų konkurso „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ finalą ir už labai gerą mokymąsi pelnė Jono Basanavičiaus gimnazijos moksleivis Pijus Brazinskas.

Gabių vaikų ir jaunimo rėmimo fondas jau gyvuoja jau dvyliktus metus. Fondą sudaro rajono savivaldybės biudžeto ir rėmėjų skirtos lėšos. Pastarąjį kartą fondą parėmė bendrovės „Ukmergės duona“, „Ukmergės pramonės parkas“, „Ukmergės melioracija“ ir „Likmerė“. Pastaroji įmonė yra pagrindinė šio fondo rėmėja - lėšų skiria nuo pat jo įsikūrimo pradžios – 2007 metų.

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra