Gyventojų dėmesiui
2018-03-13

 

GYVENTOJŲ DĖMESIUI !

   Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių ir socialinės paramos skyrius primena, kad teisę gauti paramą maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo turi nepasiturintys gyventojai, kurių vidutinės mėnesio pajamos vienam asmeniui neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (183,00).

   Prašymai dėl paramos maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo 2018 m. priimami visus kalendorinius metus.

   Miesto gyventojai, norintys gauti šią paramą, turi kreiptis į  Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centrą (Deltuvos g. 19, Ukmergė), o kaimiškų vietovių gyventojai – į rajono savivaldybės administracijos seniūnijas pagal gyvenamą vietą.

   Būtina pateikti nustatytos formos prašymą, asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, pažymas apie gautas pajamas per paskutinius 3 mėn. iki kreipimosi (arba kreipimosi mėnesio, jeigu palyginus su praėjusiais mėnesiais keitėsi pajamų šaltinis ar šeimos sudėtis).

   2018 m.  maisto produktai iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo  teikiami vasario, balandžio, birželio, rugpjūčio, spalio ir gruodžio mėnesiais.

Balandžio mėnesio maisto produktų krepšelį sudarys šie produktai:

1. Aliejus – 1 vnt.

2. Ryžių kruopos – 1 vnt.

3. Trijų grūdų kruopos – 1 vnt.

4. Vištienos konservai – 3 vnt.

5. Saldintas sutirštintas pienas – 2 vnt.

6. Konservuota daržovių sriuba – 1 vnt.

7. Sausi pusryčiai – 1 vnt.

8. Miltai – 1 vnt.

9. Konservuoti žirneliai – 1 vnt.

   Paramos maisto produktais klausimais darbo dienomis telefonu, elektroniniu paštu ar atvykus į gyvenamosios vietos seniūniją ar nestacionarių socialinių paslaugų centrą informaciją ir konsultacijas teikia ten dirbantys specialistai.

 

Ukmergės rajono savivaldybės Vaiko teisių ir socialinės paramos skyriaus informacija

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra