Informacija dėl koronoviruso ir reguliavimo jaunimo politikos srityje
2020-03-17

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informuoja, kad vadovaujantis Vyriausybės ir Valstybinės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų komisijos sprendimais nuo š.m. kovo 13 d. iki š.m. kovo 27 d. ribojami renginiai, kultūros, laisvalaikio, sporto įstaigų veiklos, kelionės ir stabdomas ugdymo procesas. Taip pat draudžiama veikla vaikų, žmonių su negalia ir pagyvenusių žmonių dienos ir užimtumo centruose.

 

Dėl jaunimo organizacijų ir organizacijų, dirbančių su jaunimu

Vadovaujantis LR Vyriausybės ir LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos sprendimais organizacijos, dirbančios su jaunimu, turi nevykdyti atvirųjų jaunimo centrų ir atvirųjų jaunimo erdvių, mobiliojo darbo su jaunimu bei darbo su jaunimu gatvėje komandų veiklų (AJC ir AJE, mob. darbo, darbo gatvėje komandų, kurios negauna iš JRD finansavimo), taip pat atšaukti arba perkelti visus renginius.

Dėl jaunimo savanoriškos tarnybos

Šiuo laikotarpiu jaunimo savanoriškos tarnybos savanoriai tarnybą turi atlikti tik nuotoliniu būdu (neapsiribojant 8 val. leistina norma), o jei tokios galimybės nėra stabdyti tarnybą. 

Prašymų, kaip numatyta JST organizavimo tvarkose, dėl tarnybos stabdymo š.m. kovo 14-27 d. teikti nereikia.

Individualūs (kuratorių ir mentorių su savanoriais) susitikimai turi vykti tik nuotoliniu būdu, grupės susitikimus raginame atidėti vėlesniam laikotarpiui. 

Dėl laikotarpio (2020 m. kovo 13-27 d.) pripažinimo JST dalimi bus svarstoma. Tiksli informacija bus pateikta visoms organizacijoms priėmus sprendimą. 


JRD informacija

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra