Informacija visuomenei dėl mokesčių
2020-03-25

Gerbiami Ukmergės rajono savivaldybės gyventojai,

atėjo maksimalių išbandymų metas, bet gyvenimas nesustoja. Džiaugiamės, kad šiuo sunkiu metu gyventojai atsakingai moka mokesčius už suteiktas komunalines paslaugas ir  paslaugas teikiančios įmonės šiandien turi galimybę išgyventi. Šiomis dienomis girdime  vyresnio amžiaus žmonių nuogąstavimų apie tai, kad uždaryti Lietuvos pašto skyriai ir sumokėti mokesčius yra nepatogu.

Informuojame, kad visas įmokas už komunalines paslaugas galima sumokėti prekybos vietose, kuriose apsirūpinate kasdieniais maisto produktais: prekybos centruose, loterijos ,,Perlas“ terminaluose, taip pat per elektroninę bankininkystę arba paslaugų teikėjų savitarnos svetaines.

Atkreipiame visų dėmesį į tai, kad įmonės, teikiančios komunalines paslaugas, savo veiklą vykdo be jokių sutrikimų. Reaguodamos į šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją ir saugodamos savo klientų, darbuotojų bei jų artimųjų sveikatą, visos įmonės nuo kovo 16 dienos iki karantino režimo Lietuvos Respublikoje atšaukimo klientus aptarnauja tik nuotoliniu būdu.

Visi paslaugų teikėjai gyventojams aktualią informaciją karantino laikotarpiu nuolatos skelbia savo interneto svetainėse, Ukmergės rajono savivaldybės „Facebook“ socialinio tinklo  paskyroje ir kitose gyventojams prieinamose informavimo priemonėse.

Plakatas

Ukmergės rajono savivaldybės administracija

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra