Šiais metais Deltuvos mūšis buvo paminėtas kitaip
Sveikiname su Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena!
Liepos 2-ąją surengtas Padėkos vakaras tiems, kurie pagelbėjo Ukmergei kovoje su COVID-19 virusu
Per tris savivaldybes besidriekiančiame dviračių turizmo maršrute atsiras informaciniai ženklai ir stendai

Bendradarbiaujant su Elektrėnų ir Širvintų savivaldybėmis nuo šių metų balandžio mėn. pradėtas vykdyti projektas „Turizmo maršruto Elektrėnai – Širvintos – Ukmergė informacinės infrastruktūros plėtra“.

Keičiasi profilaktinio testavimo tvarka ir savivaldybių rizikos vertinimo kriterijai

Įvertinus Lietuvos epidemiologinę situaciją, profilaktiniai tyrimai koronavirusinei infekcijai (COVID-19) nustatyti bus atliekami pagal atnaujintą tvarką.

Šilumos kaina Ukmergėje ženkliai sumažėjo
UAB „Ukmergės šiluma“ administracija informuoja, jog įmonės tiekiamos šilumos kaina pastaruoju laikotarpiu yra palanki vartotojams. Šilumos kaina kas mėnesį nuosekliai mažėja nuo šių metų pradžios. Sausį buvusi kaina - 5,55 ct/kWh (be PVM) per pusmetį sumažėjo 20 procentų ir liepos mėnesį pasiekė rekordines žemumas - 4,45 ct/kWh (be PVM).
Ukmergėje uždarytas mobilus patikros dėl koronaviruso punktas

Dėl ženkliai sumažėjusių tyrimų apimčių nuo šiandien, liepos 1 dienos, Ukmergėje uždarytas mobilus patikros dėl koronaviruso punktas. Nuo kovo 30-osios iki birželio 30 dienos čia iš viso buvo ištirtas 2941 asmuo.

Su seniūnais kalbėta apie nespėjamus šienauti žaliuosius plotus

Birželio 30 dieną į pasitarimą seniūnus sukvietę Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas ir jo pavaduotoja Dalė Steponavičienė daugiausiai kalbėjo apie tai, kad viešosiose miesto ir rajono erdvėse nenupjaunama sparčiai auganti žolė. Dėl to savivaldybę pasiekia gyventojų skundai.

VšĮ Ukmergės ligoninėje visi skyriai dirba savo patalpose
Deltuvos mūšio dalyviai išžygiavo iš Utenos

Būrius žiūrovų sutraukiantis ir nuo 2001 metų vykstantis „Tarptautinis gyvosios karo istorijos festivalis Vilkmergės (Deltuvos) mūšis“ šiemet neįvyks. Jo surengimo planus pakoregavo pandemija. Tačiau festivalio organizatoriai mūšį prisimins žygiuodami. Birželio 29-ąją būrys Ukmergės karo istorijos klubo „I-as LDK Didžiojo Etmono pėstininkų regimentas“ narių ir du svečiai iš Kauno išžygiavo iš Utenos į Deltuvą.

Daugiau naujienų