Koronavirusas aplenkė Jasiuliškių socialinės globos namus
2020-05-06

Reaguodama į galimas grėsmes dėl koronaviruso, Ukmergės rajono savivaldybės administracija pasirūpino, kad dėl šios infekcijos būtų ištirti ir mūsų rajone esančių Jasiuliškių socialinės globos namų gyventojai ir darbuotojai.

 

 

 

Iš laboratorijos gauti tyrimų atsakymai – neigiami. Tai reiškia, kad 130 šios įstaigos darbuotojų bei 70 gyventojų yra sveiki, nėra užkrėsti šia infekcija.

Pasak Jasiuliškių socialinės globos namų direktoriaus Viliaus Petrausko, tiesiogiai su įstaigos globotiniais dirbančios slaugytojos ir socialiniai darbuotojai bei jų padėjėjai dėl COVID-19 Ukmergėje esančiame mobiliame patikros punkte privalomai buvo tikrinami jau 3 kartus, kas 7 dienas, o kitiems darbuotojams – iš administracijos, ūkio dalies bei virtuvės toks tyrimas buvo padarytas tik kartą.

Šią savaitę medikų komanda lankėsi Jasiuliškių socialinės globos namuose ir paėmė ėminius iš nosiaryklės 70-čiai iš 280 čia gyvenančių žmonių. Nuspręsta patikrinti tik savarankiškai galinčius judėti įstaigos globotinius, kiti likusieji 210 dėl įvairiausių sveikatos sutrikimų saugiai leidžia laiką savo kambariuose, neturėdami jokių kontaktų su aplinkiniais, išskyrus globos namų darbuotojus.

Jasiuliškių globos namuose gyvendina suaugę asmenys, kuriems dėl proto negalios ar psichinių sutrikimų nustatytas 0-40 procentų darbingumo lygis, specialusis nuolatinės slaugos ar nuolatinės priežiūros (pagalbos) poreikis arba nustatytas didelių ar vidutinių specialiųjų poreikių lygis.

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra