Koronavirusas globos įstaigose: visa informacija – interaktyviame žemėlapyje
2020-05-13

Socialinės globos įstaigose visoje Lietuvoje rūpinamasi apie 13,3 tūkst. garbingo amžiaus ir negalią turinčių gyventojų. Užklupus koronaviruso pandemijai šioms įstaigoms teko sudėtinga užduotis – visapusiškai apriboti galimą COVID-19 plitimą, mat jis kelia didelę riziką globotiniams, o darbuotojai yra vieninteliai su išoriniu pasauliu kontaktuojantys asmenys, todėl apsaugoti būtina visus.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija įvairaus pavaldumo socialinės globos įstaigoms perdavė asmeninių apsaugos priemonių, globos namų gyventojai ir darbuotojai yra periodiškai tiriami, įstaigas konsultuoja ir rekomendacijas teikia epidemiologai.

Naujausiais duomenimis, iš 196 Lietuvoje veikiančių socialinės globos įstaigų, COVID-19 atvejai fiksuoti 4-iose globos įstaigose, o visą informaciją apie koronaviruso situaciją nuo šiol galėsite stebėti interaktyviame žemėlapyje.

„Situaciją socialinės globos įstaigose stebime nuolat, tačiau norime, kad duomenys būtų prieinami visai visuomenei. Kadangi socialinės globos sistema labai sudėtinga, nes globos namai gali būti pavaldūs ministerijai, atskiroms savivaldybėms, įkurti privačių asmenų arba parapijų, apibendrinta informacija iš visos Lietuvos padės geriau matyti bendrą situaciją“, – sako socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Vilma Augienė.

Viską skaitykite: https://socmin.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas-globos-istaigose-visa-informacija-interaktyviame-zemelapyje?fbclid=IwAR3zopuYGXfjQmPq42TpfHoaBdL-yV9ONC2W5m-eKK3faKV93O8qDDXy1Y0

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra