Koronaviruso(COVID-19) infekcija jau pareikalavo trijų ukmergiškių mirčių
2020-03-25
Vakar, kovo 24 dieną, Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų infekcinėje ligoninėje mirė ukmergiškė, kuriai po mirties patvirtintas užsikrėtimas koronaviruso (COVID-19) infekcija. Iki kovo 16 dienos moteris buvo gydoma Ukmergės ligoninėje. Ji savaitę praleido namuose, o pablogėjus būklei, kovo 23 dieną buvo išvežta į Vilnių.
 
Reiškiame užuojautą velionės šeimai ir artimiesiems.

Tai jau trečias atvejis, kuomet buvusį Ukmergės ligoninės pacientą pakirto koronavirusas. Kovo 23-iąją Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje mirė vyras, o kovo 20-ąją greitosios medicinos pagalbos automobilyje – moteris. Visi trys mirusieji buvo garbingo amžiaus, sirgo lėtinėmis ligomis ir priklausė labai didelės rizikos grupei.

Šiandien į nuotoliniu būdu surengtą pasitarimą susirinkę Ukmergės rajono savivaldybės vadovai, Ekstremalių situacijų komisija aptarė tolesnius veiksmus šios ypatingos situacijos Ukmergėje metu.

Jau šiandien iš Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Į Ukmergę bus atgabenta koronaviruso tyrimams reikalingi testai, kurie pirmiausia bus skirti visiems Ukmergės ligoninėje esantiems pacientams (Palaikomojo gydymo ir slaugos bei Vidaus ligų skyriuose) bei tebedirbantiems medikams.

Kadangi dirbančių medikų gretos su kiekviena diena „traukiasi“, svarstoma galimybė sulaukti pastiprinimo iš Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų.

Šiandien nuo 12 valandos Savivaldybės vadovai dalyvauja nuotoliniame pasitarime su Sveikatos apsaugos ministerijos ir Vyriausybės atstovais bei aptars situaciją Ukmergėje. Bus prašoma Ukmergėje kuo skubiau įrengti mobiliają patikros dėl COVID-19 stotelę, taip pat aprūpinti tyrimų testais visą rajono medikų bendruomenę, socialinius darbuotojus, policijos pareigūnus ir kt.
 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra