Kviečiame dalyvauti Neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) programų konkurse
2019-10-31

Siekdami didinti neformaliojo švietimo paslaugų prieinamumą ir įvairovę, skelbiame konkursą neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) teikėjams, kurie 2020 metais planuoja įgyvendinti NVŠ programas.

NVŠ teikėjai turi užsiregistruoti Švietimo ir mokslo institucijų registre (toliau-ŠMIR), NVŠ programą užregistruoti kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre (KTPRR), iki 2019 m. gruodžio 6 d Švietimo ir sporto skyriui pateikti programos atitikties reikalavimams paraiškos formą (toliau- NVŠ programa) bei atlikti kitus veiksmus, nurodytus Ukmergės rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos apraše. Programų ir teikėjų atitikties vertinimas vyks 2019 m. gruodžio 12 d

Ukmergės rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos apraše (toliau- Tvarkos aprašas) nustatyti neformaliojo vaikų švietimo (toliau- NVŠ) lėšų skyrimo principai ir naudojimas, reikalavimai NVŠ teikėjui, NVŠ programų vertinimas, prioritetai, lėšų pervedimo tvarka, kokybės užtikrinimas ir atsiskaitymo už NVŠ lėšas tvarka.

Į finansavimą negali pretenduoti bendrojo ugdymo mokyklos, bet programas gali kurti pedagogų grupės, pavieniai mokytojai ar kiti švietimo teikėjai.

Pastaba. Ukmergės rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos aprašą ir paraiškų formas, kurias turi užpildyti NVŠ teikėjai, NVŠ programų įgyvendinimo veiksmų planą rasite šiuo adresu: /go.php/lit/Neformaliojo-vietimo-programu-igyvendinimas

Programas renkite 2 metų laikotarpiui (toks laikotarpis numatomas akredituotų programų įgyvendinimui).

Išsamesnės informacijos teiraukitės Švietimo ir sporto skyriuje; adresas Kauno g. 2, Ukmergė; tel. (8-340)63615 (3 kabinetas).

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra