Kviečiame visus prisijungti prie Europos pinigų viktorinos ir laimėti kelionę į Briuselį!
2020-02-26

Šiais metais Lietuvos Junior Achievement ir Lietuvos bankų asociacija kviečia visus prisijungti prie EUROPOS PINIGŲ VIKTORINOS ir laimėti kelionę į Briuselį! Nacionalinis finalas – jau kovo 3 d. 10 val.! Žaiskite klasėje, salėje ar bet kur kitur, kur turite mobilųjį telefoną ar ir kompiuterį.

 

Visą informaciją rasite čia: http://www.europeanmoneyquiz.lt/ ir https://www.facebook.com/events/2704872976276500.
Dar viena džiugi naujovė! Šiemet Lietuvos bankų asociacijos įsteigti prizai laukia ir trijų geriausiai nacionaliniame ture pasirodžiusių, ir dar trijų burtų būdu išrinktų komandų. O pirmosios vietos laimėtojai atstovaus Lietuvai Europos pinigų viktorinos finale Belgijos sostinėje Briuselyje š. m. balandžio 28-29 d.


Kviečiame 13–15 metų moksleivius bei mokytojus registruotis ir užduoti rūpimus klausimus! (Dalyvauti gali ir vyresni bei jaunesni moksleiviai, tik laimėjimo atveju jie negalės vykti į Briuselį). Registracijos forma: https://forms.gle/f12MjEuCPMB57vGH8.


Kilus bet kokiems klausimams – drąsiai kreipkitės į Gabrielę Kasparaitytę +37064824928 arba el. paštu info@europeanmoneyquiz.lt


Primename, kad tiek nacionalinio (kovo 3 d. 10 val.), tiek europinio (balandžio 28-29 d.) turo metu viktorinos klausimai bei atsakymai dalyviams bus pateikti nacionaline, t. y. lietuvių, kalba.


Lietuvos Junior Achievement informacija

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra