Klausimai-atsakymai
2019-09-02
Labas rytas, norėjau paklausti kur kreiptis, jeigu daugiabutyje laikomi šunys ištisai loja ir trikdo ne tik to namo, bet ir gretimų namų gyventojų ramybę.

Laba diena,

gyvūnų laikytojų pareigas, bendruosius ir specialiuosius reikalavimus gyvūnų laikymui ir priežiūrai, gyvūnų augintinių laikymo ir priežiūros reikalavimus reglamentuoja Gyvūnų laikymo Ukmergės rajono savivaldybės teritorijos gyvenamosiose vietovėse taisyklės.

Atsakomybės už taisyklių pažeidimą numatytos  Administracinių nusižengimų kodekso 346 straipsnyje (Lietuvos Respublikos gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo ir kitų gyvūnų gerovės ir apsaugos, atskirų rūšių gyvūnų ženklinimo ir registravimo reikalavimus reglamentuojančių teisės aktų pažeidimas).

Teisė tirti tokio pobūdžio nusižengimus suteikta tiek policijos, tiek savivaldybės administracijos pareigūnams.

Taigi, jei daugiabutyje laikomi šunys loja ir taip trikdo gyventojų ramybę, darbo valandomis apie tai turėtumėte pranešti policijai telefonu 112 – Skubios pagalbos tarnybų telefonu, savivaldybės adminsitracijos Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriui (tel. 60351) arba Ukmergės miesto seniūnijai (tel. 63483). Ne darbo valandomis - tik policijai. 

 

Aidas Dutkus 

Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas

2019 09 02

Atgal