Maršrutą sudėliojo pagal gyventojų skundus
2019-11-13
„Brangiai kainuojantys projektai bus įtraukti į kitų metų biudžetą. O duobių lopymo, apšvietimo įrengimo ir kiti darbai bus organizuojami netrukus“, - teigė Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas, po lapkričio 12-ąją surengtos mieste ir rajone esančių problematiškiausių vietų apžiūros.
Kartu su administracijos direktoriumi beveik trijų valandų išvykoje dalyvavo jo pavaduotoja Dalė Steponavičienė, Statybos ir infrastruktūros skyriaus vedėjas Gediminas Narbutas, Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas Aidas Dutkus, Ukmergės miesto seniūnė Zita Pečiulienė bei Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Zimblienė. Šios išvykos maršrutas buvo sudėliotas pagal pastaruoju metu iš gyventojų gautus skundus.
 
Ir gyventojams, ir savivaldybės vadovams didžiausias „galvos skausmas“ – daugiabučių kiemai bei įvažiavimai į juos. Prasta jų būklė Dukstynos (Anykščių g., S. Daukanto g. 61, Veterinarijos g. 4, 6. 8,10, Vytauto 98) ir Pivonijos (Jaunimo 7, 9, 21, 23, Miškų g. 36, 40, S. Dariaus ir S. Girėno g. 24, Vilniaus g. 92, 96, 96A, 98) mikrorajonų daugiabučių kvartaluose, duobėtomis gatvėmis tenka važinėti ir vadinamo Gėlių mikrorajono (Gvazdikų, Rožių, Radastų, Jurginų, Ramunių, Tulpių, g.), taip pat Dirvonų, Pavasario ir kitų gatvių gyventojams.

Pagal gyventojų skundus apsilankyta ir renovuojamuose Anykščių g. 11 ir Deltuvos g. 10A daugiabučiuose. Pirmajame žmonės nuo birželio mėnesio neturi balkonų, o antrajame dėl lietvamzdžio sušlapo pastato sienos dalis, apžiūrėtas tarp Jaunimo ir Gruodžio 17-osios gatvių esantis nesaugus griovys, įvertinta Pašilės gatvė ir kelias, vedantis į Žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę Pabaisko seniūnijos Sargelių kaime, taip pat užsukta į Šlaitų gatvę, kurios gyventojai prašė įrengti apšvietimą jo neturinčioje gatvės atkarpoje.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija kasdien sulaukia daugybės gyventojų skundų su prašymais išspręsti jiems rūpimus klausimus. Apie problemas žmonės rašo, kalba bei jas parodo atsiuntę nuotraukas.

Bene daugiausiai prašymų adresuojama savivaldybės administracijos direktoriui. Žmonės į jį kreipiasi asmeniškai – skambina telefonu, rašo į socialinio tinklo „Facebook“ paskyrą. Iki šiol D. Varnas pats nuvykdavo apžiūrėti visų gyventojų iškeltų „skaudulių“, tačiau šį kartą nusprendė pasitelkti į pagalbą savivaldybės administracijos komandą.

Tokias išvykas, kuomet iškeltos problemos pamatomos ir įvertinamos, bei aptariami jų sprendimo būdai čia pat, vietoje, planuojama rengti kas 2-3 savaites.
 
Daiva Zimblienė
Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė
 
 
 
 
 
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų: (1) skaityti