Naujienos Archyvas

Šiais metais Lietuvos Junior Achievement ir Lietuvos bankų asociacija kviečia visus prisijungti prie EUROPOS PINIGŲ VIKTORINOS ir laimėti kelionę į Briuselį! Nacionalinis finalas – jau kovo 3 d. 10 val.! Žaiskite klasėje, salėje ar bet kur kitur, kur turite mobilųjį telefoną ar ir kompiuterį.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija, atsižvelgdama į tarptautinių ekspertų išvadas, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) rekomendacijas, prašo gyventojų, kurie neseniai grįžo iš Kinijos ar Šiaurės Italijos (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionų), 14 dienų nuo paskutinės buvimo minėtose šalyse dienos likti namuose ir stebėti savo sveikatą.

Vasario 25-ąją Ukmergės rajono savivaldybėje vyko savivaldybės administracijos vadovų, skyrių vedėjų ir seniūnų pasitarimas. Pasitarimo metu aptarti bendri rajono klausimai, iškilusios problemos, pateikta informacija apie artimiausius susitikimus bei renginius, kuriuose laukiami seniūnijose dirbantys socialiniai darbuotojai ir kt.

Sostinėje įsikūrusios įmonės „Factris LT1“ ir „Sintesi Consulting“ vasario 25-ąją Ukmergėje surengė verslo pusryčius, kurių metu pristatė alternatyvaus finansavimo ir ES paramos galimybes verslui.

Vasario 16 d. netekome žymaus poeto, kraštiečio Kęstučio Navako. Ši netikėta mirtis labai nuliūdino mus, taujėniškius. Todėl susirinkome pagerbti šio talentingo rašytojo bibliotekoje. Kai Kaune procesija lydėjo jį į amžinojo poilsio vietą, Taujėnų bibliotekoje, degant žvakutėms,  vyko jo kūrybos skaitymai. 1989 m. parašytas eilėraštis „Išvykimas“ palietė mūsų jausmus, kaupėsi ašaros, rodos, parašytas būtent laidotuvių dienai:

Vasario 21 dieną praūžė Ukmergės rajono švietimo įstaigų Inovacijų dirbtuvės. Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse vykusiame renginyje dalyvavo 15 mokyklų ir vaikų lopšelių darželių komandų, kurios pristatė naujas bei labai reikalingas idėjas.

Vasario 21 dieną Ukmergės rajono savivaldybės vadovai: meras Rolandas Janickas, administracijos direktorius Darius Varnas ir Direktoriaus pavaduotoja Dalė Steponavičienė lankėsi Žemaitkiemio seniūnijos Valų kaime, kur šiuo metu statomos bei įrengiamos patalpos savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Valų komandai skirtos patalpos.

Informuojame, kad skatinant neįgaliųjų socialinės integracijos srityje veikiančias nevyriausybines organizacijas teikti neįgaliesiems reikalingas socialinės reabilitacijos paslaugas, kurios padėtų atkurti ir palaikyti neįgaliųjų socialinius, savarankiško gyvenimo įgūdžius, didintų neįgaliųjų užimtumą bei galimybes gyventi bendruomenėje savarankiškai, per 2019 metus Ukmergės rajone įgyvendinti 5 valstybės ir savivaldybės biudžetų lėšomis finansuoti Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems projektai. Projektams įgyvendinti buvo skirta 73318,80 EUR.

Šią savaitę posėdžiavusi Ukmergės rajono savivaldybės Trišalė taryba turi naują vadovą - Mindaugą Steponavičių, Ukmergės rajono profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininką. Jis pakeitė iki šiol tarybai pirmininkavusią Agnę Balčiūnienę, savivaldybės mero pavaduotoją.

Vasario 20-ąją į antrąjį šių metų posėdį rinkosi rajono savivaldybės taryba. Iš 25 Tarybos narių posėdyje dalyvavo 23. Nebuvo Janinos Galiauskienės ir Daliaus Varno. Posėdį stebėjo Vyriausybės atstovas Vilniaus ir Alytaus apskrityse Julius Arlauskas bei Vyriausybės atstovų įstaigos vyresnioji patarėja Vilda Vaičiūnienė.

Valstybės atkūrimo dieną, Vasario 16-ąją, Valstybės pažinimo centre lankėsi grupė mūsų rajono vaikų iš Ukmergės globos bei Tulpiakiemio vaikų dienos centrų. Jie bendravo su prezidento žmona Diana Nausėdiene, dalyvavo edukacinėje pamokoje „Žaidžiame valstybę“.

„Socialinis taksi“ užtikrinantis įvairią negalią turinčių žmonių saugų ir patogų keliavimą įvairiuose Lietuvos miestuose ir rajonuose nuo vasario 18 dienos pradėjo savo veiklą Ukmergės mieste. Žmonės su negalia savo pirmosioms kelionėms su „Socialiniu taksi“ galės registruotis nuo kitos savaitės vidurio.

Vasario 18-ąją Ukmergėje lankėsi būrys Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotojo pėstininkų bataliono atstovų: bataliono vadas pulkininkas leitenantas Artūras Purlys, štabo viršininkas majoras Viktoras Buiva, kuopų vadai bei specialistai.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu pirks du gyvenamuosius būstus, esančius Ukmergės miesto ar Vidiškių miestelio teritorijoje, skirtus Ukmergės globos centro veiklai užtikrinti, įgyvendinant projekto „Bendruomeninių vaikų globos namų ir vaikų dienos centrų tinklo plėtra Ukmergės rajone“ reikalavimus

Ukmergės Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta rankraščių ir senųjų spaudinių paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Ukmergė“. Parodą parengė Vilniaus universiteto biblioteka. Renginio metu visuomenei buvo pristatomi Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Ukmergės miesto ir krašto praeitimi.

Vasario 16-osios proga Ukmergės Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta knyga bei kilnojamoji paroda „100 pakilių akimirkų: tarpukario šventės ir iškilmės“. Parodą ir leidinį parengė Kauno apskrities viešoji biblioteka. Kaip pasakojo knygos sudarytoja ir projekto vadovė Rimantė Tamoliūnienė, senosios fotografijos, užfiksuoti prisiminimai ir straipsniai spaudoje leidžia pajusti tarpukariu vyravusią iškilmių dvasią ir nuotaiką.

Kviečiame į seminarą gyventojams, juos atstovaujančioms ir vienijančioms organizacijoms daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) tema.

Minint Vasario 16-ąją - Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir Tautodailės metus, Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas ir mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė pagerbė rajono tautodailininkus Laimą Dzigaitę ir Vytautą Mackevičių. Ukmergės kultūros centro scenoje jiems buvo įteikti Mero padėkos ženklai.

Vasario 15 dieną Ukmergės hipodrome vyko tarptautinės žirgų lenktynės. Šešiuose 1700 m distancijos važiavimuose varžėsi apie 40 ristūnų iš Lietuvos ir Latvijos.

Kviečiame į Vasario 16-osios renginius

Kodėl internetinio UAB „Ukmergės butų ūkis“ tinklapio pagrindiniame puslapyje yra nurodyti tik du kontaktiniai telefono numeriai? Šis klausimas kyla ne vienam šios įmonės klientui - įmonės paslaugomis besinaudojančiam Ukmergės miesto gyventojui. Atsakymo į šį klausimą ieškojo ir naujasis UAB „Ukmergės butų ūkis“ vadovas Raimondas Baltaduonis, besiruošdamas atrankai į šias pareigas.

Atsitiktinai ar ne, bet taip jau sutapo, kad šiandien Ukmergės vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ direktorė Meilė Jasevičienė paskirtu laiku turėjo atvykti į savivaldybę, į savo, kaip švietimo įstaigos vadovės, kompetencijų bei veiklos vertinimą.

Turite verslą? Organizatoriai Factris Lithuania ir Sintesi Consulting kviečia į verslo pusryčius Ukmergėje, kur sužinosite daugiau apie alternatyvaus finansavimo ir ES paramos galimybes verslui.