Ukmergės rajono savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu pirks du gyvenamuosius būstus

Ukmergės rajono savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu pirks du gyvenamuosius būstus, esančius Ukmergės miesto ar Vidiškių miestelio teritorijoje, skirtus Ukmergės globos centro veiklai užtikrinti, įgyvendinant projekto „Bendruomeninių vaikų globos namų ir vaikų dienos centrų tinklo plėtra Ukmergės rajone“ reikalavimus

Paroda „Lietuva eina į mokyklą“ atkeliauja į Ukmergę
Keliaujanti architektūros paroda „Lietuva eina į mokyklą“, aplankiusi jau 7-ias švietimo įstaigas ir Vilniaus savivaldybę, lapkričio 18-ąją pasieks Ukmergės A. Smetonos gimnaziją, perimančią parodą iš Kauno Suaugusių ir jaunimo mokymo centro.
Kviečiame į tarptautinio projekto „KAIROS“ susitikimą Ukmergėje

Ukmergės rajono savivaldybė kaip partneris dalyvauja dalinai iš Europos Sąjungos regioninės plėtros programos URBACT III 2014-2020 finansuojamame tarptautiniame projekte „KAIROS: Kultūros paveldas – galimybė darniai miesto plėtrai ir socialiniam vystymuisi“. Projekte dalyvauja 8 miestai iš įvairių Europos Sąjungos šalių, pagrindinis partneris – Mulos miestas, Ispanija.

Kalbėta apie mobilizacijos sistemą ir valstybės gynybą
Kas tai yra mobilizacija? Ką privalo žinoti kiekvienas pilietis? Kaip sudaryta valstybės mobilizacijos sistema? Kokias funkcijas atlieka Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos? Kokios yra šiuolaikinės grėsmės, kaip jos pasireiškia, kaip klasifikuojamos, kaip jas valdyti?
18-mečiams – 20 tūkst. bilietų nemokamoms kelionėms traukiniu po Europą
Visiems ES 18-mečiams , kurie yra gimę tarp 2001 m. sausio 1 d. ir 2001 m. gruodžio 31 d. turi super galimybę pakeliauti nemokamai į kitą ar net kelias Europos sąjungos šalis 2020 m. balandžio 1 d. ir 2020 spalio 31 d laikotarpiu. Kelionės galima trukmė nuo 1 iki 30 dienų. Nesnausk ir jau planuok atostogas! Paraiškų pateikimas iki 2019 m. lapkričio 28 d.
Maršrutą sudėliojo pagal gyventojų skundus
„Brangiai kainuojantys projektai bus įtraukti į kitų metų biudžetą. O duobių lopymo, apšvietimo įrengimo ir kiti darbai bus organizuojami netrukus“, - teigė Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas, po lapkričio 12-ąją surengtos mieste ir rajone esančių problematiškiausių vietų apžiūros.
Posėdžiavo Ekstremalių situacijų komisija

Lapkričio 12 dieną Ukmergės rajono savivaldybėje vyko Ekstremalių situacijų komisijos (ESK) posėdis.

Ukmergėje įrengta „SUNECO“ viešųjų erdvių stotelė

Ukmergėje, Vienuolyno gatvėje, lapkričio 11 dieną pastatyta analogų pasaulyje neturinti inovacija – multifunkcinė „SUNECO“ viešųjų erdvių stotelė. Ją gyventojai laimėjo aktyviai balsuodami bendrovės „Bipa“ socialiniame tinkle „Facebook“ spalio mėnesio pradžioje paskelbtame konkurse.

Stovykla „Laisvalaikį mokausi leisti turiningai“

2019 metų spalio 28 – 31 dienomis Rečionyse vyko 5 – 8 klasių moksleivių, kuriems sunkiau sekasi integruotis bendrajame ugdymo procese, stovykla, kurią organizavo Ukmergės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras ir Ukmergės jaunimo laisvalaikio centras. Stovyklos „Laisvalaikį mokausi leisti turiningai“ pagrindinis tikslas – ugdyti vaikų socialinius įgūdžius, mokyti leisti laisvą nuo pamokų laiką aktyviai, sveikai, kūrybingai ir tolerantiškai. Stovykloje netrūko juoko, džiaugsmo, kiekviena diena buvo kupina naujų potyrių ir veiklų.

Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą

Informuojame, kad, vadovaujantis STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus  4 priedu,  7.8. p., rengiamas Maitinimo paskirties pastato Ukmergė, Vilniaus g. 59 rekonstravimo projektas

Daugiau naujienų