Pabaiske darbą pradeda naujas seniūnas – Renatas Kolka
2020-03-22

Nuo pirmadienio, kovo 23 dienos, Pabaisko seniūnijai pradės vadovauti naujas seniūnas – 38 metų Renatas Kolka, laimėjęs šių metų vasario 12-ąją įvykusį viešą konkursą į šias pareigas.

R. Kolka pakeitė buvusį ilgametį Pabaisko seniūnijos seniūną Gediminą Lapuką, kuris darbą seniūnijoje paliko praėjusių metų rudenį, tapęs žemės ūkio ministro patarėju. Seniūno pareigas laikinai vykdė vyresnioji specialistė Gina Pažiūrienė.

Naujasis seniūnas R. Kolka – kilęs iš Lazdijų miesto, į Ukmergė atvyko baigęs studijas dirbti ir čia jau skaičiuoja 13-us gyvenimo metus. Vyras su savo šeima gyvena Pabaisko seniūnijos Vaitkūnų kaime esančioje sodininkų bendrijoje „Miškininkas“.

R. Kolka - miškininkas. Šią specialybę jis įgijo Kauno aukštesniojoje miškininkų mokykloje ir Lietuvos žemės ūkio universitete. „Miškininkystės mokiausi net devynerius metus – esu šios specialybės bakalauras ir magistras“, - teigė R. Kolka.

Vyras dirbo VĮ Ukmergės miškų urėdijoje, Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Ukmergės rajono agentūroje, Valstybinėje miškų tarnyboje. Iš pastarosios darbovietės, kurioje praleido 12 metų, R. Kolka pasuko į visiškai kitokią tarnybą – darbą Pabaisko seniūnijoje.

Pasiteiravus, ko tikisi seniūno darbe, R. Kolka atsakė: „Nuo praėjusių metų birželio esu Varinės kaimo, kuriame yra daugiau nei 200 gyventojų, seniūnaitis. Jei radau bendrą kalbą su 200, tai, manau, pavyks susikalbėti ir su daugiau nei 1000 – tiek gyventojų yra visoje Pabaisko seniūnijoje. Šioje seniūnijoje labiausiai visi skundžiasi dėl prastos kelių būklės. Bandysiu padėtį taisyti. Nors ir žinau, kad nebus lengva – kelių tvarkymas reikalauja nemažai lėšų.“

R. Kolka su trejais metais jaunesne žmona Jolita – bendrovės „Paina ir Ko“ aplinkosaugos specialiste augina devynerių metų dukrą Gustę ir šešerių Dovydą.

 

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra