Pasveikinti naujagimių sulaukę ukmergiškiai
2020-01-31

Sausio 31-ąją Ukmergės rajono savivaldybėje įteikti naujagimio kraiteliai praėjusių metų gruodį ir šių metų sausį gimusiems mažiesiems ukmergiškiams.

 

Atsiimti savivaldybės dovanos atvyko 10 mergaičių: Leilos, Indrės, Elijos, Austės, Austėjos, Aistės, Jogailės, Mantės ir dviejų Kotrynų bei 7 berniukų: Jorio, Emilio, Nojaus, Neitano, Modesto, Adamo ir Arno tėveliai.

100 eurų vertės naujagimio kraitelius su būtiniausiais daiktais, kurių prireikia pirmaisiais kūdikio auginimo mėnesiais, įteikė Savivaldybės meras Rolandas Janickas kartu su savo pavaduotoja Agne Balčiūniene. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalė Steponavičienė ir viešosios įstaigos (VšĮ) „Ukmergės šeimos centras“ laikinai direktorės pareigas einanti Jurgita Vijūnė.

Meras R. Janickas visiems naujagimių tėveliams palinkėjo išauginti pilietiškus, dorus, laimingus vaikus, kurie garsintų gimtąjį kraštą savo talentais, prasmingais darbais. Taip pat informavo, jog savivaldybė ir šiemet, jau trečius metus iš eilės, tęs gražią tradiciją pasveikinti ir įteikti naujagimio kraitelį pasaulį išvydusiems mažiesiems ukmergiškiams.

Renginyje dalyvavusi viešosios įstaigos (VšĮ) „Ukmergės šeimos centras“ laikinai direktorės pareigas einanti Jurgita Vijūnė pristatė VšĮ „Ukmergės šeimos centras“ veiklą, papasakojo apie artimiausius planuojamus renginius ir kt.

Primename, jog sąlygos savivaldybės dovanojam naujagimio kraiteliui gauti, yra dvi: abu kūdikio tėvai arba vienas iš jų (jei yra vienišas/a) turi būti deklaravę savo gyvenamąją vietą Ukmergės rajone ir faktiškai čia gyventi, kūdikio gyvenamoji vieta taip pat turi būti deklaruojama Ukmergės rajone.

Ukmergės civilinės metrikacijos skyriuje 2020 metų sausio mėnesį įregistruoti 29 kūdikiai ( 11 berniukų ir 18 mergaičių). Iš jų 3 pasaulį išvydo užsienyje (2 – Jungtinėje Karalystėje, 1 – Airijoje).

Sveikiname mažylius ir jų tėvelius!

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra