Pasveikinti naujagimių susilaukę ukmergiškiai
2019-11-06

Lapkričio 5-ąją Ukmergės rajono savivaldybėje įteikti naujagimio kraiteliai spalio mėnesį gimusiems mažiesiems ukmergiškiams. Taip pat buvo pasveikinti ir du rugsėjį pasaulį išvydę naujagimiai.

Atsiimti savivaldybės dovanos atvyko trijų mergaičių: Rugilės, Medeinos ir Eimilės bei dviejų berniukų - Jokūbo ir Kajaus tėveliai.

100 eurų vertės naujagimio kraitelius su būtiniausiais daiktais, kurių prireikia pirmaisiais kūdikio auginimo mėnesiais, įteikė Savivaldybės meras Rolandas Janickas, mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė bei šios skyriaus Socialinių paslaugų poskyrio vyriausioji specialistė Aistė Naruševičiūtė.

Meras R. Janickas visiems jiems palinkėjo išauginti pilietiškus, dorus, laimingus vaikus, kurie garsintų gimtąjį kraštą savo talentais, prasmingais darbais.

Renginyje dalyvavo ir viešosios įstaigos (VšĮ) „Ukmergės šeimos centras“ laikinai direktorės pareigas einanti Jurgita Vijūne bei šio centro socialinė darbuotoja Tautvilė Rubliauskienė. Jos susirinkusiems trumpai pristatė centro veiklą, papasakojo apie artimiausius planuojamus renginius ir kt.

Primename, jog sąlygos savivaldybės dovanojam naujagimio kraiteliui gauti, yra dvi: abu kūdikio tėvai arba vienas iš jų (jei yra vienišas/a) turi būti deklaravę savo gyvenamąją vietą Ukmergės rajone ir faktiškai čia gyventi, kūdikio gyvenamoji vieta taip pat turi būti deklaruojama Ukmergės rajone.

Ukmergės civilinės metrikacijos skyriuje šių metų spalio mėnesį įregistruota 20 kūdikių (9 berniukai ir 11 mergaičių). Iš jų 3 pasaulį išvydo Jungtinėje Karalystėje.

 

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

Dainiaus Vyto nuotraukos

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra