Per savaitę Ukmergėje - 10 naujų COVID-19 viruso atvejų
2020-09-21

Deja, turime pranešti, kad per pastarąją savaitę (nuo rugsėjo 15 d.) Ukmergės gyventojams patvirtinta 10 naujų COVID-19 ligos atvejų.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, rugsėjo 15-ąją COVID-19 nustatytas moteriai, rugpjūčio 31 dieną grįžusiai iš Didžiosios Britanijos. Po dviejų dienų, rugsėjo 17-ąją, koronavirusas nustatytas šios moters sutuoktiniui bei jo bendradarbiui. Vyrai dirba vienoje Ukmergės uždarojoje akcinėje bendrovėje. Sekančią dieną COVID-19 patvirtintas dar vienam šios įmonės darbuotojui bei anksčiau minėtos šeimos dar vienam nariui. Dar po dienos, rugsėjo 19-ąją, COVID-19 infekcija diagnozuota dar vienam šios įmonės darbuotojo šeimos nariui, taip pat asmeniui, susijusiam su šia įmone ir dviem jo šeimos nariams. Dar po dienos virusas nustatytas kito šios įmonės darbuotojo šeimos nariui, o kitas ligos atvejis patvirtintas asmeniui, kuris turėjo kontaktų su rugsėjo 18 dieną susirgusiuoju asmeniu.

Iš visų 10 susirgusiųjų vienas yra vienos Ukmergės gimnazijos moksleivis. Nustatyti su juo kontaktavę 24 asmenys bei bendraklasiai izoliuoti ir nuo šiandien mokysis nuotoliniu būdu.

Ukmergėje šiuo metu iš viso izoliuota apie 50 sąlytį su susirgusiais turėjusių asmenų.

Rugsėjo 21 dienos duomenimis:
- patvirtintų ligos atvejų Lietuvoje skaičius: 3814;
- bendras sergančiųjų Lietuvoje skaičius: 1511;
- per vakar dieną Lietuvoje ištirta ėminių dėl koronaviruso: 1369;
- per vakar dieną Lietuvoje patvirtinti nauji ligos atvejai: 70;
- pasveikusiųjų skaičius Lietuvoje: 2199;
- nuo koronaviruso Lietuvoje mirė 87 žmonės.

Visų labai prašome saugoti save ir savo artimuosius. Klastingas virusas, kaip matyti, iš mūsų šalies dar nepasitraukė, vis daugėja naujų susirgimo atvejų.

Dėvėkite apsaugines veido kaukes, bendraudami gyvai išlaikykite atstumą vienas nuo kito, skirkite ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai bei kt.

Atidžiai įvertinkite visas išvykas, suplanuotas keliones – situacija kiekvienoje šalyje keičiasi vos ne kasdien.

Būkite saugūs ir likite sveiki!
#LikArčiauNamų

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra