Posėdyje priimti sprendimai dėl Ukmergės
2020-03-26

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pirmininkavo nuotoliniam Vyriausybės COVID-19 valdymo komiteto posėdžiui. Jo metu pagrindinis dėmesys skirtas sprendimams Ukmergėje, kurioje fiksuojami dideli koronaviruso susirgimo atvejai, užregistruotos 3 mirtys.

 

Posėdyje nutarta kol kas neuždaryti miesto, netaikyti asmenų judėjimo apribojimų. Tačiau ukmergiškių prašoma susilaikyti nuo visų nebūtinų kelionių ir keliavimo po miestą. Kitų miestų gyventojai taip pat raginami susilaikyti nuo nebūtinų kelionių į Ukmergę.

Policijos ir jos partnerių bus paprašyta itin griežtai ir nuolat tikrinti, ar asmenys, kurie turi būti saviizoliacijoje, to laikosi. Lygiai taip pat bus stebima, ar visi gyventojai laikosi karantino reikalavimų. Piktybiškai to nepaisantiems ar ignoruojantiems bus taikoma atsakomybė.

Sveikatos apsaugos ministerijai nurodyta plėsti ukmergiškių testavimo apimtį. Ukmergėje taip pat bus įsteigtas mobilusis patikros punktas. Vietos medikams, savanoriams, policijos pareigūnams, savivaldybės darbuotojams ir kitiems bus skirtos papildomos apsaugos priemonės.

Be kita ko, suderinus su vietos savivaldybe planuojama dezinfekuoti pagrindines miesto gatves ir kitas vietas.
Pabrėžtina, kad maisto ir kitų būtinųjų prekių tiekimui į Ukmergę nebus taikomi jokie ribojimai, tad žmonėms nėra ko nerimauti.

Vyriausybės COVID-19 valdymo komiteto pirmininkas Premjeras S.Skvernelis taip pat nurodė atsakingoms institucijoms pasirūpinti apsaugos priemonėmis – kaukėmis, respiratoriais, akiniais, pirštinėmis ir kitkuo - ne tik Ukmergei, bet ir visai Lietuvai.

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra