Posėdžiavo Ekstremalių situacijų komisija
2013-12-13

Gruodžio 13 d. vyko Ukmergės rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kuriame buvo aptarta rajono savivaldybės civilinės saugos sistemos būklė. Posėdyje taip pat pateikta Ukmergės rajono savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro operacijos vadovo informacija apie situaciją Ukmergės rajono apylinkės teisme.

 

Aplinkosaugos ir viešosios tvarkos skyriaus vyresnysis specialistas Valdas Rabazauskas pristatė 2013 m. Ukmergės rajono savivaldybės civilinės saugos priemonių planą ir pažymėjo, kad visos priemonės yra įgyvendintos. Informavo apie Ukmergės rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų prevencijos priemonių planą.

Posėdyje aptartas Ukmergės rajono savivaldybės civilinės ir priešgaisrinės saugos būklės vertinimas. Valdas Rabazauskas pateikė informaciją apie lapkričio 7 dieną organizuotas kompleksines civilinės saugos pratybas „Ukmergės rajono savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro bei institucijų ir tarnybų veiksmai susidarius ekstremaliai situacijai afrikinio kiaulių maro atveju“.

Vilniaus visuomenės sveikatos centro Ukmergės skyriaus vedėja, Ukmergės rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų operacijų vadovė Elena Mirinavičienė posėdžio metu pateikė informaciją apie gyvsidabrio taršos židinio likvidavimo darbų eigą Ukmergės rajono apylinkės teismo pastate. Nuosekliai pristatė taršos žininio likvidavimo veiksmus. Pateikė Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2013 m. kovo 29 d. įsakymu Nr. 13-412 patvirtintą Ukmergės rajono apylinkės teismo pastate rasto gyvsidabrio taršos židinio likvidavimo  planą. Informavo, kad šiuo metu yra įvykdytas plano 4.6. punktas – užterštų statybinių atliekų pašalinimas iš patalpų ir patalpų mechaninis išvalymas. Posėdžio metu taip pat aptarti tolimesni veiksmai.

Savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas informavo, kad klausimas, dėl Ukmergė rajono apylinkės teismo pastato tolimesnių perspektyvų, buvo aptartas ir su LR Seimo pirmininke Loreta Graužiniene.

Savivaldybės tarybos sekretoriato vyriausioji specialistė Živilė Mockutė

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra