Posėdžiavo Kontrolės komitetas
2020-08-05

Rugpjūčio 4 dieną įvyko Ukmergės rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdis.

Jo metu komiteto nariai ir posėdžio dalyviai susipažino su Ukmergės rajono savivaldybės valdomų įmonių turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo tvarkomis (taisyklėmis). Diskutuota dėl aukciono būdu parduodamo nereikalingo savivaldybei pavaldžių uždarųjų akcinių bendrovių („Ukmergės vandenys“, „Ukmergės autobusų parkas“, „Ukmergės šiluma“ ir „Ukmergės butų ūkis“) turto.

Nuspręsta rekomenduoti savivaldybei pavaldžioms įmonėms apie organizuojamus viešuosius parduodamo nebereikalingo turto aukcionus skelbti ir Ukmergės rajono savivaldybės internetiniame tinklalapyje www.ukmerge.lt

Savivaldybės kontrolierė Onutė Mikelienė posėdžio metu pristatė Kontrolės ir audito tarnybos audito išvadą dėl Ukmergės rajono savivaldybės 2019 metų konsoliduotųjų ataskaitų rinkinio, savivaldybės biudžeto ir turto naudojimo. Diskutuota dėl audito ataskaitoje pateiktos informacijos.

Dar vienas posėdžio klausimas – „Dėl Ukmergės rajono savivaldybės daugiabučių namų renovacijos darbų eigos“ neišnagrinėtas, dėl komiteto narių kvorumo nebuvimo.

Sekantis Kontrolės komiteto posėdis vyks rugpjūčio 11 d. 15 val.

 

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra