Posėdžiavo rajono savivaldybės taryba
2019-11-27

Šiandien posėdžiavo Ukmergės rajono savivaldybė taryba. Į 11-ąjį posėdį susirinko 23 iš 25 į Tarybą išrinktų politikų. Posėdyje nedalyvavo Arūnas Civilka ir Valdas Petronis.

 

Apsvarstyta 30 klausimų. Iš jų daugiausiai diskusijų sukėlė keturi: „Dėl Ukmergės rajono savivaldybės 2019 metų biudžeto patikslinimo“, „Dėl VšĮ Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro Petronių, Lėno ir Krikštėnų bendruomenės sveikatos punktų likvidavimo“, „Dėl leidimo įsigyti bilietą su nuolaida keleivių vežimo autobusais miesto ir priemiesčio maršrutais“ ir „Dėl atleidimo nuo vietinės rinkliavos už leidimu prekiauti viešosiose vietose kalėdinės mugės metu“.

Posėdžio metu savivaldybės vadovai tradiciškai su gimtadieniu pasveikino lapkritį gimusius Tarybos narius Romą Pivorą ir Janiną Galiauskienę.

Piliečių tribūnoje šį kartą pasisakančių nebuvo. Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalė Steponavičienė pagarsino kompozitoriui Sauliui Augliui parengtą atsakymą į jo pasisakymą – praėjusiame, spalio 31 dienos, posėdyje išreikštą gana kritišką nuomonę dėl pastarųjų metų kultūros raidos ir jos perspektyvų Ukmergėje.

Visą šio Tarybos posėdžio transliacijos įrašą galite peržiūrėti Youtube kanale: https://www.youtube.com/watch?v=W2htnEwnWtU

Daiva Zimblienė
Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra