Prie kapinių - sustiprintas patruliavimas
2019-10-30

Per Vėlinių šventes gausiai lankomos kapinės, todėl Vilniaus apskrities VPK Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai ypatingą dėmesį skirs kapinių prieigų priežiūrai.

Pareigūnai dirbs pagal specialų pajėgų išdėstymo planą. Didžiausios policijos pajėgos bus nukreiptos prie Dukstynos kapinių bei šalia esančio magistralinio kelio Kaunas – Zarasai - Daugpilis. Čia bus pastatyti papildomi kelio ženklai, įrengti specialūs policijos postai, kurie, esant poreikiui, reguliuos transporto priemonių eismą. Siekiant išvengti automobilių grūsčių, pasiruošta sklandžiai nukreipti transporto priemonių eismo srautus. Dukstynos kapinių teritorijoje, kaip ir įprastai Vėlinių dieną, vyks vienpusis eismas: į kapines bus vienas įvažiavimas, o išvažiuoti bus galima dvejuose išvažiavimuose.

Vairuotojus raginame būti pakančiais, supratingais ir dėmesingais, laikytis papildomų kelio ženklų reikalavimų. Piktnaudžiavimas ir nesilaikymas papildomo ženklinimo paprastai tik sukuria bereikalingas problemas, sutrikdo eismą ir sudaro nepatogumus kitiems eismo dalyviams.

Atkreipiame dėmesį, kad didžiausios grūstys susidaro apie 11-14 val., tad patariame ruošiantis lankyti kapus atsižvelgti tai.

Policija, vykstantiems lankyti artimųjų kapų, pataria neskubėti, o važiuojantiems į tolimesnę kelionę siūlo išvykti ankstėliau. Gyventojai turėtų atminti elementarias taisykles: išlipę iš automobilio tamsiu paros metu apsirengti šviesą atspindinčią liemenę, segti atšvaitą ar pasišviesti žibintuvėliu. Palikdami automobilius, patikrinkite, ar tikrai užrakinote, ar nepalikote automobilio salone daiktų.

Saugaus ir ramaus savaitgalio.

 

Asta Krogertienė

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio specialistė

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra