Pyragų diena savivaldybės darbuotojus subūrė kilniam tikslui
2019-11-06

Ukmergės rajono savivaldybės administracija ketvirtus metus prisijungia prie TV3 televizijos inicijuojamos prasmingos akcijos, skirtos mažiesiems ligoniukams paremti, ir šiandien surengė Pyragų dieną.

Savivaldybės darbuotojai atsinešė gardžiausių pačių gamintų pyragų ir pietų pertraukos metu susirinko jų paskanauti, o taip pat kiekvienas pagal savo galimybes aukojo pinigų sunkiai sergančiam, neįgaliam 10-mečiui ukmergiškiui. Berniukui, kurį mama augina viena, nustatytas sunkus neįgalumo lygis, specialusis nuolatinės slaugos poreikis. Rugsėjo mėnesį jam buvo atlikta sudėtinga klubo operacija, šiuo metu vaikui yra paskirtas reabilitacinis gydymas, kartu su juo yra ir mama.

Savivaldybėje surengtoje šioje labdaros akcijoje surinkta per 200 eurų.

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas padėkojo pagrindinėms Pyragų dienos organizatorėms – Tarybos sekretoriato vedėjai Monikai Raškevičienei ir šio skyriaus vyriausiajai specialistei Nataljai Miklyčienei, taip pat visiems savivaldybės darbuotojams, prisijungusiems prie gerumo iniciatyvos, kurios metu suaukoti pinigėliai prisidės prie bendro ir labai prasmingo tikslo.

„Tai labai graži ir reikalinga akcija, kuri subūrė savivaldybės kolektyvą kilniam tikslui. Kiekvieno iš mūsų mažas prisidėjimas yra reikšmingas įgyvendinant didelius ir prasmingus darbus. Tikimės, kad savo nors ir mažyte pinigine auka pagelbėsime likimo nuskriaustam mažamečiui“, - sakė R. Janickas.

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra