Savivaldybės vadovai susitiko su policijos pareigūnais
2020-09-17

Rugsėjo 17 dieną Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Ukmergės rajono policijos komisariato (RPK) pareigūnai susitiko su rajono savivaldybės vadovais bei aptarė pastarųjų mėnesių aktualijas rajone.

Susitikime dalyvavo Ukmergės rajono policijos komisariato viršininką pavaduojanti Veiklos skyriaus viršininkė Inga Malinauskienė bei Veiklos skyriaus 2 grupės vyresnysis tyrėjas Tomas Zimblys, Ukmergės rajono savivaldybės vadovai - meras Rolandas Janickas, mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, administracijos direktorius Darius Varnas, jo pavaduotoja Dalė Steponavičienė.

I.Malinauskienė informavo apie tai, kad stiprinant kaimiškų vietovių gyventojų saugumą, policijos pareigūnai pagal iš anksto paruoštą grafiką lankysis seniūnijose, bendraus su gyventojais, padės jiems išspręsti rūpimus klausimus. Savivaldybės vadovai pritarė tokiai policijos iniciatyvai. R.Janickas ragino pasvarstyti apie vaizdo stebėjimo kamerų įrengimą didesniuose miesteliuose. Šio klausimo svarstymas bus pratęstas kitame posėdyje.

I.Malinauskienė trumpai pristatė, kokios priemonės šiuo metu yra vykdomos, kalbėjo apie mokyklas nelankančių nepinamečių kontrolę. Policija taip pat nuolat kontroliuoja saviizoliacijoje esančius asmenis. Šiuo metu rajone saviizoliuotis privalo 80 gyventojų. Šis skaičius nuolat kinta. Pastaruoju metu saviizoliacijos pažeidimų nenustatoma.

Savivaldybės vadovai atkreipė dėmesį į avaringas miesto sankryžas ir vietas. D.Varnas paminėjo, kad Žiedo ir Ramygalos gatvių sankryžoje yra pastatytas įspėjamasis ženklas, o ateity planuojama čia įrengti žiedinę sankryžą. Rajono meras pasidalino gyventojų nusiskundimais dėl sunkvežimių statymo miegamuosiuose rajonuose. Taip pat svastyta, jog reikalinga pastatyti ženklą „Neįgalusis“ Vasario 16-osios g., aikštelėje ties Ukmergės krašto neįgaliųjų sąjungos patalpomis.

Asta Krogertienė

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio specialistė 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra