Ukmergės savivaldybė stiprina prevenciją

Šiandien posėdžiavusi savivaldybės administracijos direktoriaus Dariaus Varno vadovaujama Ekstremalių situacijų komisija visą dėmesį skyrė koronaviruso (COVID-19) temai - aptartas pasirengimo lygis, turimi resursai ir priemonės, jei šis virusas patektų į Ukmergės rajono teritoriją.

REKOMENDACIJOS IZOLIAVIMOSI LAIKOTARPIUI ASMENIMS, TURĖJUSIEMS RIZIKĄ UŽSIKRĖSTI NAUJUOJU KORONAVIRUSU (COVID-19)

Jeigu 14 dienų laikotarpiu turėjote riziką užsikrėsti naujuoju koronavirusu (COVID-19), t. y. lankėtės paveiktose teritorijose, siekiant užkirsti kelią galimam infekcijos plitimui, Jūs turite likti namuose (izoliuotis) 14 d. po paskutinės buvimo paveiktoje teritorijoje dienos ir būti pasiekiamas visą izoliavimosi laikotarpį telefonu ir el. paštu. Prašome atidžiai perskaityti šią informaciją.

Lietuvoje patvirtintas pirmasis užsikrėtimo koronavirusu atvejis

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) informuoja, kad Lietuvoje šiandien nustatytas pirmasis užsikrėtimo naujuoju koronaviruso (COVID-19) atvejis. Atlikus tyrimus, infekcija nustatyta iš Veronos (Italija) 2020 m. vasario 24 d. grįžusiai pacientei.

Ekstremalių situacijų komisija rinkosi į neeilinį posėdį

Šiandien, vasario 27 dieną, Ukmergės rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisija rinkosi į neeilinį posėdį.

Ką turite daryti, norėdami apsisaugoti nuo infekcijų, įskaitant koronavirusą?
Ką turite daryti, norėdami apsisaugoti nuo infekcijų, įskaitant koronavirusą?
Svarbi informacija kelionių dėl koronaviruso atsisakantiems vartotojams

Reaguodama į Užsienio reikalų ministerijos skelbiamą informaciją dėl šalių bei vietovių, į kurias rekomenduojama laikinai nevykti dėl sparčiai plintančio koronaviruso, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (toliau – VVTAT) teikia naujausią informaciją dėl kelionių atsisakymo ir kelionių organizatoriams sumokėtų pinigų grąžinimo.

Vyko antroji diskusija apie priklausomybes

2020-02-24 d. Ukmergės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, vykdydamas ES finansuojamą projektą Nr. 08.4.2-ESFA-V-621-01-0001 „Priklausomybės ligų profilaktikos, diagnostikos ir gydymo kokybės ir prieinamumo gerinimas“ organizavo antrąją  tarpinstitucinio lygio diskusiją apie priklausomybes.

Kviečiame visus prisijungti prie Europos pinigų viktorinos ir laimėti kelionę į Briuselį!

Šiais metais Lietuvos Junior Achievement ir Lietuvos bankų asociacija kviečia visus prisijungti prie EUROPOS PINIGŲ VIKTORINOS ir laimėti kelionę į Briuselį! Nacionalinis finalas – jau kovo 3 d. 10 val.! Žaiskite klasėje, salėje ar bet kur kitur, kur turite mobilųjį telefoną ar ir kompiuterį.

Koronavirusas jau nebėra kažkur toli. Ką gyventojai turi žinoti

Ukmergės rajono savivaldybės administracija, atsižvelgdama į tarptautinių ekspertų išvadas, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) rekomendacijas, prašo gyventojų, kurie neseniai grįžo iš Kinijos ar Šiaurės Italijos (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionų), 14 dienų nuo paskutinės buvimo minėtose šalyse dienos likti namuose ir stebėti savo sveikatą.

Pasitarime kalbėta ir apie prevencinę akciją "Nedelsk"

Vasario 25-ąją Ukmergės rajono savivaldybėje vyko savivaldybės administracijos vadovų, skyrių vedėjų ir seniūnų pasitarimas. Pasitarimo metu aptarti bendri rajono klausimai, iškilusios problemos, pateikta informacija apie artimiausius susitikimus bei renginius, kuriuose laukiami seniūnijose dirbantys socialiniai darbuotojai ir kt.

Daugiau naujienų