Skelbiamas organizacijų, reprezentuojančių rajoną sporto renginiuose šalyje ir užsienyje, projektų atrankos konkursas
2020-02-27

Ukmergės rajono savivaldybės administracija skelbia „Ukmergės rajono kūno kultūros ir sporto rėmimo 2020 metų programos“ nevyriausybinių sporto organizacijų, įstaigų, reprezentuojančių rajoną sporto renginiuose šalyje ir užsienyje, projektų atrankos konkursą. Paraiškos su lydraščiu priimamos ir registruojamos savivaldybės priimamajame (Kęstučio a. 3, Ukmergė, 1 kab.) iki 2020 m. kovo 20 d. Kiekvienas klubas (įstaiga, organizacija) teikia po vieną paraišką, kurioje gali būti numatytos ir kelios veiklos. Paraiška į Priimamąjį gali būti pateikta asmeniškai, registruotu laišku, įteikta pašto kurjerio. Jeigu paraiška teikiama paštu ar per pašto kurjerį, pašto žymoje nurodyta data turi būti ne vėlesnė kaip 2020 m. kovo 20 d.

Visa informacija apie konkursą ir paraiškos forma (1 priedas) patalpinta Ukmergės rajono savivaldybės tinklapyje: Veiklos rūšys/Švietimas ir sportas/Tvarkos/Ukmergės rajono kūno kultūros ir sporto rėmimo 2020 metų programos vykdymo tvarkos aprašas.

Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Rasa Ragelytė-Kraucevičienė, tel. 8 340 63987, 8 614 29749, el.p. r.ragelyte@ukmerge.lt

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra