Lyduokiuose - vidurvasario šventė

Kviečiame dalyvaut

Taujėnai švenčia 425 metų jubiliejų

Kviečiame į ta proga organizuojamus šventinius renginius!

Miesto centro erdvėse – paskutinis darbų etapas

Kęstučio aikštės, Draugystės skvero ir Pilies parko su prieigomis rekonstravimo darbus Ukmergėje atliekanti UAB „Losrita“ žada juos baigti gerokai anksčiau, nei planuota. Jei tik neatsiras nenumatytų kliūčių, rangovai planuoja darbus baigti iki šių metų pabaigos ir nelaukti kitų metų pavasario, kaip buvo numatyta darbų planuose.

Centrinėse miesto sankryžose prasidės kapitalinio remonto darbai

Ukmergės miestas nepaliauja gražintis, siekdamas būti kuo patrauklesnis ir patogesnis miesto gyventojams bei jo svečiams. Nuo ateinančios savaitės svarbiausia miesto centro vieta – Kęstučio aikštės ir Gedimino gatvės sankirta bei Vytauto ir Vilniaus gatvių sankirta - laikinai taps kelininkų globojamu ruožu. Šiose sankryžose bus atliekami kapitalinio remonto darbai.

Ukmergės miestas pateko tarp 10 labiausiai einančių šalies miestų

Pasveikinkime vieni kitus! Ukmergės miestas pateko tarp 10 labiausiai einančių šalies miestų!

Skaitymo iššūkis įsibėgėja

Skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“, kurį kasmet organizuoja Lietuvos apskričių ir savivaldybių viešosios bei Lietuvos aklųjų biblioteka, dar net neįpusėjo, o jo organizatoriai džiaugiasi pirmaisiais rezultatais – laisvalaikį leisti su knyga renkasi vis daugiau žmonių.

Ukmergės medikai apdovanoti už indėlį suvaldant koronaviruso plitimą

Liepos 8-ąją Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose Rytų Lietuvos regiono medikams įteikti apdovanojimai „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“. Šie specialiai sukurti medaliai įteikti Santaros klinikų ir Santaros klinikų koordinuojamų ligoninių medikams, karščiavimo klinikų, laboratorijų, mobilių punktų darbuotojams už sudėtingą darbą suvaldant koronaviruso (COVID-19) plitimą.

Šimtametė savo metų neskaičiuoja ir sveikata nesiskundžia

Liepos 8-ąją ukmergiškė Paulina Juknienė paminėjo garbingą 100 metų jubiliejų. Dabar dienas ji leidžia jauniausios dukros Zinos Varžgalienės išpuoselėtoje sodyboje, esančioje Vidiškių seniūnijos Šaukavos kaime. Artimųjų meile ir rūpesčiu apgaubta ilgametė niekuo nesiskundžia – jai nieko neskauda, dar neblogai mato ir girdi, viską gali valgyti. Į dukros užduotą klausimą – ar mama geležinė, linkteli galva, nusišypso ir sušnibžda: geležinė...

Kviečiame į vaikų vasaros užimtumo stovyklą Dainavoje
Ukmergėje paminėta liepos 6-oji – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena
Daugiau naujienų