Stovykla „Laisvalaikį mokausi leisti turiningai“
2019-11-12

2019 metų spalio 28 – 31 dienomis Rečionyse vyko 5 – 8 klasių moksleivių, kuriems sunkiau sekasi integruotis bendrajame ugdymo procese, stovykla, kurią organizavo Ukmergės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras ir Ukmergės jaunimo laisvalaikio centras. Stovyklos „Laisvalaikį mokausi leisti turiningai“ pagrindinis tikslas – ugdyti vaikų socialinius įgūdžius, mokyti leisti laisvą nuo pamokų laiką aktyviai, sveikai, kūrybingai ir tolerantiškai. Stovykloje netrūko juoko, džiaugsmo, kiekviena diena buvo kupina naujų potyrių ir veiklų.

Stovyklautojams įdomias paskaitas skaitė Ukmergės PK bendruomenės pareigūnė Daiva Novikienė, galimybę išbandyti fizines jėgas suteikė Ukmergės ugniagesiai gelbėtojai. Vienas iš vadovų Tadas Petrikas ne tik vedėsi vaikus į patyriminį žygį Ukmergės rajono miškais, bet ir atskleidė jiems išgyvenimo gamtoje paslaptis. Tai buvo puiki galimybė praleisti laiką aktyviai ir išbandyti savo fizinį pajėgumą. Vakarais jaunimas žiūrėdavo įvairius filmus, kurie vėliau būdavo aptariami su vadove Rugile Smoliakaite. O kur dar įvairūs ir nuotaikingi žaidimai su stovyklos vadovu Georgijumi Smoliaku!

Kiekvieną vakarą su stovyklautojais buvo aptariami dienos įspūdžiai, vyko refleksijos. Būdami kartu moksleiviai ne tik patyrė daug teigiamų emocijų, bet ir mokėsi draugiškumo, tolerancijos bei partnerystės.

Ukmergės r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro informacija

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra