Su pareigūnais aptarė pastarojo mėnesio aktualijas rajone
2020-01-09

Sausio 9 dieną Ukmergės rajono savivaldybės vadovai susitiko su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Ukmergės rajono policijos komisariato (RPK) pareigūnais ir aptarė pastarojo mėnesio aktualijas rajone, aiškinosi apie galimus iškilusių problemų sprendimo būdus, saugesnės aplinkos kūrimo galimybes.

Susitikime dalyvavo Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, mero patarėja Laima Gambickienė, administracijos direktorius Darius Varnas, direktoriaus pavaduotoja Dalė Steponavičienė, Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas Aidas Dutkus bei Ukmergės RPK atstovai: viršininkas Saulius Kazlauskas, Veiklos skyriaus viršininkė Inga Malinauskienė, Reagavimo skyriaus viršininkas Vladas Butkus ir bendruomenės pareigūnė Ingrida Dutkienė.

Kalbėta apie galimą dešinįjį posūkį automobiliams leidžiančių vadinamųjų žaliųjų rodyklių sankryžose sugrąžinimą. Dešinįjį posūkį leidžiančių trijų rodyklių Ukmergės miesto centrinėse sankryžose neliko nuo sausio, Vyriausybės nutarimu. Kadangi didžiuosiuose miestuose dėl to padidėjo eismo spūstys, šio sprendimo nauda suabejota, tad Vyriausybė šią savaitę nutarė jį atšaukti. Ukmergėje galbūt bus sugražinta tik viena žalioji rodyklė, kuri leistų sukti į dešinę iš Vilniaus gatvės į Vytauto gatvę.

Kitas nemažai diskusijų sukėlęs klausimas – gyventojų prašymas įrengti nerūkymo zonas prie daugiabučių, esančių abiejų miesto gimnazijų kaimynystėje. Esą gyventojai jau nebeapsikenčia daugiabučių prieigose, po jų langais ar laiptinėse rūkančių moksleivių. Mokymo įstaigose ir jų teritorijose rūkyti draudžia įstatymas.

Taip pat aptarta situacija dėl policijos pareigūnų pernai išaiškintos mieste siautėjusios penkių nepilnamečių grupės. Kriminalinės policijos skyriaus viršininkė I. Malinauskienė informavo, kad ikiteisminio tyrimo medžiagą dėl šios grupės įvykdytų nusikaltimų jau rengiamasi atiduoti teisminiam nagrinėjimui.

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra