Susitiko su Seimo nariu Juozu Varžgaliu
2020-01-13

Sausio 10 dieną Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, jo pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, administracijos direktorius Darius Varnas, jo pavaduotoja Dalė Steponavičienė ir savivaldybei pavaldžių įstaigų: viešųjų įstaigų Ukmergės ligoninė ir Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centras, bendrovių „Ukmergės šiluma“, „Ukmergės vandenys“ bei „Ukmergės autobusų parkas“ vadovai susitiko su Lietuvos Respublikos Seimo nariu Juozu Varžgaliu.

 

Pirmajame šiais metais tokio pobūdžio susitikime aptarti praėjusių metų svarbiausi darbai ir įgyvendinti projektai, pasidalinta šių metų planais bei perspektyvomis, kalbėta apie savivaldybę dominančias problemos.

Seimo nariui J. Varžgaliui padėkota už Ukmergės ligoninės renovacijos projekto globą bei įdėtas pastangas siekiant gauti visą jo užbaigimui reikalingą finansavimą, taip pat už bendrą darbą – devynerius metus trūkusį vadinamą šilumos ūkio karą, kuris baigėsi gana gerai - kompensacija buvusiai rajono šilumos ūkio nuomininkei nuo 4,5 mln. Eur sumažinta iki 1,6 mln. Eur.

„Tikrų savivaldybininkų Seime nėra daug, ir iš tų pačių dar ne visi, o tik keli kovoja už savivaldybes. Nelabai kam rūpi savivalda, rajonuose esančios įmonės.

Neužtenka išsiųsti raštus į ministerijas, agentūras ir kitas valstybines įstaigas, reikia garsiai kalbėti, kelti savo problemas, atkakliai belstis ir įtikinėti ten dirbančius valdininkus.

Jei tik į mane kreipiasi rajono įstaigų vadovai, visada jiems padedu, kuo galėdamas, kviečiu atvykti ir kartu keliame mums visiems aktualius klausimus, sprendžiame iškilusias problemas“, - teigė J. Varžgalys.

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra