Susitiko su seniūnais, seniūnaičiais ir bendruomenių pirmininkais
2019-12-05

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas ir administracijos direktorius Darius Varnas gruodžio 4-ąją visus rajono seniūnus, seniūnaičius ir bendruomenių pirmininkus pakvietė pasikalbėti bei padiskutuoti aktualiais klausimais.

 „Bendruomenių lyderiai, seniūnai ir seniūnaičiai – vieni pagrindinių savivaldos partnerių. Esate arčiausiai žmonių, turite daugybę kontaktų ir turite visas galimybes dalintis su jais visiems svarbia informacija“, - renginį pradėjo R. Janickas.

Pasak jo, savivaldybės vadovai ir administracijos atstovai praeitoje kadencijoje rudenį rengė susitikimus su miesto seniūnaitijų gyventojais, o pavasarį lankydavo rajono seniūnijas ir dalyvaudavo jų metiniuose ataskaitiniuose susirinkimuose.

Pastarasis susitikimas buvusio Ukmergės turizmo ir verslo centro konferencijų salėje organizuotas turint tikslą su savivaldos darbu, jos sprendžiamais klausimais supažindinti ir naujai išrinktus seniūnaičius.  

Renginyje, kuriame dalyvavo ir rajono savivaldybės tarybos nariai bei administracijos darbuotojai, susirinkusiems buvo pristatyti trys pranešimai.

Bendrovės „Ukmergės vandenys“ direktorius Rimas Arlinskas apžvelgė rajono vandentvarkos ūkį, įgyvendintus tinklų plėtros projektus bei šios plėtros perspektyvas ir artimiausius uždavinius.

Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas Aidas Dutkus ir UAB „VAATC“ Didelių gabaritų surinkimo aikštelės (DGSA) operatorius Stasys Jackūnas kalbėjo apie atliekų surinkimo ir tvarkymo aktualijas.

Meras R. Janickas pristatė naujovę – nuo kitų metų siūlomą taikyti dalyvaujamąjį biudžetą, kuomet gyventojai galėtų patys siūlyti ir balsuoti už jiems svarbiausias iniciatyvas.

Pranešimas „Investicijos į vandentvarkos ūkį ir vandentvarkos plėtros perspektyvos“ ČIA

Pranešimas „Atliekų surinkimo ir tvarkymo aktualijos“ ČIA

Pranešimas „Dalyvaujamasis biudžetas gyvenamosios aplinkos gerinimui“ ČIA

 

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė 

Daugiau nuotraukų - savivaldybės "Facebook" paskyroje

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra