Susitikti su policijos pareigūnais galima seniūnijose
2020-09-17

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) informuoja, jog susitikti su policijos pareigūnais galima ir seniūnijose. Stiprinant kaimiškų vietovių gyventojų saugumą, policijos pareigūnai dažniau lankysis miesteliuose ir kaimuose. Vilniaus apskrities VPK Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai seniūnijose lankysi pagal iš anksto patvirtintą grafiką. 
Pareigūnai pasiruošę dalyvauti socialinių partnerių organizuojamuose pasitarimuose, posėdžiuose, susirinkimuose, bendraus su seniūnijos teritorijoje veikiančiais instituciniais socialiniais partneriais aktualiais saugios aplinkos kūrimo klausimais.

Ukmergės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai tarėsi su seniūnais, kitais suinteresuotais asmenimis dėl seniūnijoje taikytino gyventojų aptarnavimo modelio.Buvo nuspręsta pasirinkti aktyvaus gyventojų aptarnavimo modelį. Pagal iš anksto nustatytą ir paskelbtą budėjimo grafiką pareigūnų grupės atstovai lankysis seniūnijų patalpose ir, jeigu nebus interesantų, savo iniciatyva vyks apsilankyti seniūnijos centre veikiančiose įmonėse, organizacijose ar pan., kuriose teikiamos paslaugos gyventojams, bei, pagal poreikį, pas pavienius seniūnijos centro gyventojus. Gavę informaciją apie į seniūnijos patalpas atvykusį interesantą, policijos pareigūnai vėl vyks į seniūnijos patalpas.

Asta Krogertienė

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio specialistė

 

 
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra