UAB „Ukmergės Šiluma“ atnaujino savo internetinę svetainę
2020-01-20

Nuo šių metų sausio mėnesio 1 dienos UAB „Ukmergės šiluma“ atnaujino savo internetinę svetainę – www.ukmergessiluma.lt. Tinklalapio atnaujinimo paslaugą atliko viešąjį pirkimą laimėjusi Vilniuje įsikūrusi UAB „Sales Partners“ įmonė „Texus“.

Atnaujintas internetinis puslapis suteikia galimybę:

- pasitikrinti daugiabučio namo šilumos suvartojimą, palyginti namo suvartotos energijos poreikį su kitais namais tame pačiame gyvenamajame rajone ar netgi palyginti savo daugiabučio duomenis viso miesto daugiabučių namų kontekste;

- stebėti planinius katilinių stabdymo grafikus;

- sekti rekomendacijas kaip taupyti šilumos energiją;

- prisijungti prie savitarnos svetainės ir taip matyti savo duomenis, peržiūrėti sąskaitas, deklaruoti skaitiklio parodymus;

- peržiūrėti operatyviai skelbiamą informaciją apie šilumos ir karšto vandens kainas, techninius rodiklius, šilumos balansą, temperatūrinius grafikus ir kt.

- domėtis skelbiama ir prieinamai skelbiama visa būtina informacija vartotojams, bei kitais aktualiais įmonės veiklos klausimais.

UAB „Ukmergės šiluma“ kviečia vartotojus užsisakyti mokėjimo pranešimus elektroniniu paštu. Mokėjimo pranešimai jus pasieks greičiau nei įprasta, išvengsite atvejų, kai pranešimai nepasiekia savininkų. Jų atsisakę prisidėtumėte prie atsakingo požiūrio į aplinkos tausojimą. Drauge saugosime ir tausosime mūsų aplinką, nes 1 tonai popieriaus pagaminti reikia net 17 subrendusių medžių. Per metus bendrovė išsiunčia 84000 popierinių sąskaitų, kas sudaro 600 kg popieriaus.

Vartotojams, norintiems mokėjimo pranešimus gauti elektroniniu paštu, siūlome užpildyti sutikimo dėl pranešimų gavimo elektroniniu paštu prašymo formą. Prašymo formą rasite bendrovės internetinėje svetainėje adresu: www.ukmergessiluma.lt (skyriuje „Elektroninis mokėjimo pranešimas“) arba galite jį užpildyti atvykę į UAB “Ukmergės šilumos” pardavimų skyrių.

Užpildytą ir pasirašytą sutikimo blanką perduokite mums vienu iš šių būdų:

elektroniniu būdu: administratore@ukmergessiluma.lt (atsiųsti nuskenuotą „pdf“ formatu),

registruotu laišku adresu: UAB „Ukmergės šiluma”, Šviesos g. 17, 20177 Ukmergė.

Taip pat elektroninius pranešimus, atsisakę spausdintų mokėjimo pranešimų, galite matyti ir prisijungę prie mūsų įmonės savitarnos svetainės.

Įmonės internetinėje svetainėje galite tiesiogiai teikti užklausimus ir pasiūlymus visais su įmonės veikla susijusiais klausimais. Į juos bus operatyviai atsakyta. Taip pat galite anonimiškai įvertinti mūsų teikiamas paslaugas. Kviečiame visus vartotojus aktyviai naudotis šiomis galimybėmis.

JŪSŲ ŠILUMA – MŪSŲ PRIORITETAS!

UAB „Ukmergės šiluma“ administracijos informacija

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra